« 1 2 »
Autor Zpráva
Tulipánka
Profil
Prosím o hodnocení ... děkuji, Jitka
DJ Miky
Profil
Klikací odkaz... http://seo.kadeckovi.cz
Tulipánka
Profil
DJ Miky:
Děkuji :-)
rommy
Profil *
...designově trochu zastaralé
...grafika stromů má věštit cosi jako "vzhůru k výšinám"?
...a s nabídkou SEO optimalizaceOdkaz ??
Tulipánka
Profil
rommy:
Rommy, ano, je to Vaše cesta vzhůru :-)
Ten odkaz - chybička se vloudila. Nemůžu ten špatný odkaz najít, pomůžeš prosím?
Děkuji za hodnocení
Nadan
Profil
Tulipánka:
Nelíbí se mi vůbec...
Tulipánka
Profil
Nadan:
Můžeš mi prosím jen říct v čem se ti nelíbí? Jen to jen design nebo celkově struktura stránky, obsah textu...
Nadan
Profil
Tulipánka:
Design, struktura, hlavní myšlenka stránky (po designové stránce - nějaké stromy - ???). Textový obsah je pěkný...
Tulipánka
Profil
Nadan:
Děkuji ti za názor, popřemýšlím o tom... (má to prostě být cesta vzhůru ke světlým zítřkům :D)
profigrafi
Profil
Ve spodní části je pohyblivý text, který mám být asi upoutávkou... ten text má nějakou chybu s velikostí a jestli to tak má být, tak je to z hlediska přehlednosti absolutně nepřehledné... (v Google Chrome je to úplně dole a v Internet Explorer to je v divu nad patičkou)

Jinak logo "SEO", protože je v nižší kvalitě a je to vidět (navíc je to první věc kterou člověk uvidí hned jak vejde na web) kazí celkový ostrý vzhled stránky. Celkový design webu je tak na úrovni blogu... viděl jsem mnoho webů které mi připomínají tento.

Když chce dobrý webový designer (grafik) dosáhnout profesionálního webu, tak to chce nápad (jako ostatně ve všem...) a tento web je podle mého názoru absolutně bez nápadu. Jak už jsem říkal na tento způsob vypadá mnoho šablon otřesných blogů a v tomto případě by to chtělo se zamyslet a najít něco vtipného a originálního co tomu webu ohromně přidá... Podle mého názoru by spousta věcí (prakticky celý web) potřebovali kompletní redesign.
Tulipánka
Profil
profigrafi:
Moc děkuji i tobě za názor, s grafikou opravdu budu muset něco udělat, je to asi nejslabší článek. Dle tvé přezdívky nabízíš grafiku?
rommy
Profil *
rommy:
odkaz by měl fungovat - vyzkoušel jsem ho
http://seo-servis.cz/power-sila-stranky/2908786
...a s designem ( potažmo grafikou ), se opravdu musí něco udělat...nic ve zlém, ale je to takové zplácané
Tulipánka
Profil
rommy:
Odkaz funguje, stránka je ale nová, ještě nezaindexovaná...
profigrafi
Profil
Tulipánka:
Ano jsem Designer a Grafik, nabízím grafiku převážně na weby ale i na vizitky propagační plakáty atd.
Jestli máte zájem mohl bych pomoc popř. dodat hotový výrobek v kvalitě grafických studiích.
Stačí se zeptat nebo se domluvit na hotovém výrobku.

(email: www@miskovsky.tv)
Tulipánka
Profil
profigrafi:
Díky, popřemýšlím a když tak se ozvu...
Dranel
Profil
Tulipánka:
Něco k prostudování - samozřejmě je toho na toto téma plný internet.
Tulipánka
Profil
Dranel:
Moc děkuji za tip.
fuckin
Profil
Ten web jsem nijak důkladně neprojížděl ale do oka mě vpadla negativně jedna věc. Jakmile kliknu na nějaký odkaz v menu tak se změní pořadí dvou položek v menu. A když kliknu zpátky Uvod tak zase :)
Tulipánka
Profil
fuckin:
Dobrý tip, díky :-)
Petr ZZZ
Profil
Chválím, že velikost písma je zadaná v em, takže jde v IE zvětšit, ale bylo by vhodné potom i výšku řádku dát v em a ne v px. Takto lezou řádky do sebe, když se v IE zvětší písmo. Ty stromy se mi líbí, konečně nějaká příroda; azgardských týmů či kterých čertů už bylo dost.
JaySee
Profil
Pominuli grafickou stránku věci, o jejímž stavu již bylo psáno výše a s názory lidí souhlasím, je tu jedna důležitá věc a tou je sebevědomost vystupování. Nabízíte-li služby copywritingu, očekávám, že texty budou opravdu svižné a budou šlapat přesně tak jak mají a možná ještě lépe, mám li za to platit. Trochu je paradox, že nabízíte-li internetové služby, není váš web příliš reprezentativní. Zeptejte se sebe, jak to vlastně máte, ujasněte si důkladně cíle a za nimi běžte.
KGW
Profil
omg
Tulipánka
Profil
JaySee:
také děkuju za připomínku. Přiznám se, že ač jsem tvořila hodně textů, nikdy jsem neměla k dispozici žádná měřítka pro hodnocení, zda je to dobrý či špatný copywrite. Mohl bys mi prosím jen dát nějaký tip, na co si dát pozor nebo na co se zaměřit?

Moc děkuju
Tulipánka
Profil
Petr ZZZ:
I tobě moc děkuju za tip, mně se ty stromy také strašně líbí, těžko se jich budu vzdávat... ale budeme asi kompletně měnit grafiku.
JaySee
Profil
Mno nevím kolik copywrites jsi tvořila, věřím že dost když s tím chceš podnikat, nicméně jde mi o tyhle konkrétní stránky. Copywrite jsou pro mě dvě věci. Struktura sdělení, tedy texty napsané tak, že si je přečtu a v ideálním případě udělám to, proč jsou psány. Může to být objednání zboží, registrace, ale taky třeba jen zamyšlení se nad sebou nebo nad situací, napsání komentáře a podobně. Jde tedy o obsah. Druhou složkou je forma, tedy typografie. Vím, to už vyhledávače neřeší, nicméně je to snad i důležitější než ten samotný obsah. Je to taková ta duše textu.

Na těch stránkách, já když na ně vejdu, tak mi to připomene můj druhý web, když mi bylo 15. Ani jsem ho nikdy neuploadoval na server, shnil v útrobách mého již K.O. computeru. A o to jde. Já jsem se dostal na stránky. Je tam super vymazlenej text... ale já si ho nepřečtu, protože ještě dřív uteču.

A říci dobrý copywrite, špatný copywrite... to se snad nedá, to by bylo moc brutální to takhle striktně hodnotit. Je v tom trocha psychologie, sebevědomí. Web jako ten tvůj by měl prodávat službu. Tou je SEO a copywrite, tak ať to dělá. Tenhle web jenom cosi nabízí. Není z něj cítit dravost a ta je mezi těmi miliardami webů dnes sakra důležitá.

Dobrý copywrite přitáhne lidi z vyhledávačů díky dobře postaveným klíčovým slovům, ale design, typografie a nějaké jasné cíle a nabídka z nich teprve udělá klienty. Jde tedy o tzv. konverzní poměr. klient/návštěvník čím bližší hodnota 1, tím lepší.
KGW
Profil
Kód hezký, většinou i validní. Ale design zdaleka nevypadá profesionálně. Pozadí, menu vlevo, hlavička - nějak mi to nesedí dohromady.
Já jsem se polekal, protože pokud jde o SEO, nabídek je dnes tolik, že pokud to není graficky vychytaný, tak to nemá šanci. V první řadě tu hlavičku vyměnit.
Tulipánka
Profil
JaySee:
JaySee, psala jsem texty asi pro 5 webů (komplet), ale prostě tam chyběla ta zpětná vazba. Asi rozumím, co myslíš... Copywrite není jen o textu, ale o celém dojmu webu. A zákazníka je třeba zaháčkovat hned na začátku a už mu nedovolit odejít :D . Teď jsi mi nasadil do hlavy zajímavou myšlenku: ta dravost mi chybí, budu to muset nahradit nějak jinak. A co když je trh už těmi miliardami dravých webů dnes přesycen? :-) Mě osobně moc dravý web neosloví, spíš vyděsí...
Tulipánka
Profil
KGW:
Moc děkuju, už se na tom pracuje....
JaySee
Profil
Kdysi mi jeden člověk řekl... můžeš čistit záchody ale když budeš čistit záchody nejlíp ve městě, lidi je budou chtít mít čistý od tebe.
Tulipánka
Profil
JaySee:
Jasný :-) Mrkni na web za pár dní, trošku na tom zapracuju. Díky za fajn postřehy a za pomoc!
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0