« 1 2
Autor Zpráva
Taurus
Profil
Tulipánka:
Jak zmínili ostatní, je třeba zapracovat na důvěryhodnosti. Tu mi podlomilo bohužel pár faktů - vzhled a texty. O vzhledu netřeba mluvit, stačí se podívat na současný trend. Toto je tak deset let zpět. Zkus se inspirovat. Jinak, člověka nebaví číst dlouhé texty, Steve Krug by mohl povídat. A potom, v části "Co je SEO" píšeš, že SEO znamená Search Engine Optimalization, což je špatně. Jinde píšeš "SEO optimalizace", což je zase něco typu, jako bych napsal "MU univerzita" (Masarykova univerzita univerzita)... Získal jsem celkově dost nejistoty, zda nabízíš kvalitní služby. Běžný uživatel by je možná bral, ale já bych momentálně hned odešel.
Petr ZZZ
Profil
Pokud budeš měnit hlavičku, zkus možná sehnat nějaký ještě působivější obrázek stromů. A ještě mě napadlo, že ten neostrý tmavošedý okraj obrázku v hlavičce taky není to pravé ořechové.
Marek Prokop
Profil
Je fajn, že se už i u nás začínají SEO věnovat ženy. Chtělo by to ale trochu lépe nastudovat řemeslo. Na "SEO optimalizaci" si už u laiků pomalu zvykám, ale od "absolventky češtiny na VŠ s vynikajícím citem pro jazyk" bych toto spojení nečekal. U profesionála bych také nečekal skrytý odkaz na Pagerank.cz.

Nicméně největší záhadou je pro mne slovo copywrite. Běžný slovník toto slovo nezná a ani z kontextu se mi nedaří poznat, co by mělo znamenat. Urban Dictionary uvádí dva významy:

1) The illest MC to ever come along.
2) Something to never try to explain to God.

Ale ani jeden mi k textu také nesedí.
H13
Profil
Taurus:
Jinde píšeš "SEO optimalizace", což je zase něco typu, jako bych napsal "MU univerzita" (Masarykova univerzita univerzita)

Podle mě je tohle v češtině trochu stížený a normálně se to takový tvary používají (myslím, že už se to tady diskutovalo): Lidová demokracie, CSS styl (CS styl?), atd.

Jinak samozřejmě souhlas, o 'zasklení' "optimization" ani nemluvě :-)
Tulipánka
Profil
Taurus:
Děkuji za tvůj názor, myslím, že máš v něčem pravdu. Nicméně si myslím, že se pojem SEO optimalizace už docela hodně vžil. Cit pro jazyk není ustrnutí na normách, ale cit pro to, co se právě teď používá. Když zadáš do vyhledávače Seznam SEO optimalizace, "vyjede" ti 2.780.000 výsledků.
PS: u nás se také používá TUL v Liberci :-)
Tulipánka
Profil
optimization - ach ta moje němčina :-) Opraveno, to byla fakt bota :-(
Tulipánka
Profil
Díky za tipy, příště si dám pozor na pojmy.
JaySee
Profil
Už jsem tady toho natlachal dost, ale ted mě uplně vyrazila jedna věc.... na adrese http://www.kadeckovi.cz/ nebo http://kadeckovi.cz/ není vůbec nif... Forbidden!!! šílené.... aspon ahoj lidi, dělám seo na adrese blablabla....
Tulipánka
Profil
JaySee:
Už se na tom pracuje... díky za tip. Trochu jsme změnili web, zatím tedy šablona a postupně se udělá něco lepšího v podobném stylu, ta červená na pozadí se mi moc nelíbí...
rommy
Profil *
...hlavička s odkazy zabírá téměř 75% prostoru stránky...to se mi zdá příliš..
...odrážky - asi by bylo vhodné, pokud by to bylo strukturované jako odstavce, tedy s nějakým odstupem
...odkazy v menu nabídky "Partneři" nefungují nebo jsou ve výstavbě??
Tulipánka
Profil
rommy:
Rommy, máš pravdu, hlavička je moc veliká, ale je to šablona. Časem to ještě vylepšíme :-) Partneři nejsou ve výstavbě, už to běhá... díky
Odrážky jsem zkoušela pomocí CSS od sebe odsunout, ale ta šablona si nějak dělá, co chce :D
JaySee
Profil
Ten novej design se mi líbí mnohem více, pohrát si s poměry velikostí a s typografií a myslím že je to na dobré cestě. Jen tak dál.
Tulipánka
Profil
JaySee:
Děkuji :-)
Dandys2012
Profil *
Mě se to dost líbí... ze všech webů zabývajících se SEO, na který sem narazil, je tenhle u mě na prvnim místě. DObře se v něm orientuje a člověk se snadno dozví, co potřebuje vědět. Narozdíl od jiných stránek, na který sem o SEO narazil.
Tulipánka
Profil
Dandys2012:
Tý jo, děkuju! :-)
Homer
Profil
Nechci být zlý, ale od Tebe bych si SEO ani copywriting asi dělat nenechal.

Už jenom to, že máš v title uvedenu URL mě docela zarazilo. Můžu se zeptat proč to tam je? Možná to je Tvůj tajný SEO trik, který Tvůj web dostává na ty pozice v SERP, na kterých se nachází.

Proč na úvodní stranu odkazuješ cizím slovem "Home"? Copywriter by měl umět najít nějaký český výraz.

K čemu máš na webu odkazy na validátor? Klikni si na něj např. na stránce "Ceník", moc validně to nevypadá.

Na úvodní straně píšeš:"Optimalizace Vašeho webu = zviditelnění Vaší firmy na internetu." Mám tomu rozumět tak, že když nemám firmu, tak pro můj web je optimalizace k ničemu?

Další perlička: "Častá aktualizace dokáže Vaše webovky posunout ze 3. stránky na 3. místo." To asi není myšleno úplně vážně, že?
Tulipánka
Profil
Homer:
No, zlý jsi, ale to mi nevadí, dal jsi mi pár zajímavých tipů ve smyslu "pod svícnem je největší tma". Na webu ještě pořád pracuju, je úplně nový. A to posunutí ze 3. stránky na 3. místo mám vyzkoušené, samozřejmě s menšími úpravami klíčových slov. Kontaktní formulář mi dělá v kódu slušný nepořádek, pracuju na něčem lepším.
Děláš taky optimalizace?
Homer
Profil
Tulipánka:
Optimalizuji, ale pouze své vlastní weby.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0