Autor Zpráva
Typic.zo
Profil *
Ahoj, potřeboval bych odstranit chyby na stránkách které testuju na czwebu. Pomůže mi Váš názor a připomínky. stránky uživatele typic.zo Jsou to teprve moje druhé stránky a hodně se natrápím než něco udělám tak budu moc rád za jakoukoliv radu.
pavuk
Profil
Ono se to moc dobře zrovna hodnotit nedá, protože prakticky všechen text je nečitelnej... Špatnej kontrast, obsahu i pravýho sloupku. Ten levej sloupek je navíc jinak zelenej, proti headru je dost jedovatej, ostatní barvy celkem ladí, jenom to trochu připomíná jistý telefonní servery
Jinak to působí jako by se zrovna seběhly všechny obdélníky z okolí na malou party a teď neví kde je bar
Typic.zo
Profil *
pavuk, Ano pravý sloupec projde změnou, udělám jej ve stejné zelené barvě jako pozadí. Ale píšeš, že i obsah je špatně čitelný tak budu muset změnit i ten. Že se seběhly všechny obdelníky z okolí na párty :) Tak to abych začal od začátku. Díky ti za hodnocení ... mám nad čím přemýšlet.
Typic.zo
Profil *
pavuk:
Prosím tě, ještě jednou díky za tvoje hodnoceni. Najel jsem si na tvoje stránky a zaujala mě tam hudba kterou tam máš. Chtěl bych na web dát hodně hudby a začal jsem od neznámých tvůrců kteří mi dávají souhlas. Vybral jsem hlavně známé písničky například Alenka v říši divů od cca band..tak aby to lidi zaujalo. Ty tam máš mimo jiné Helenu Vondráčkovou, Pink Floyd a další....Není to nelegální ???
pavuk
Profil
Tak to ti nepovím, já jsem to neřešil. Kompletní Floydy jsem si postupně koupil už kdysi dávno, začal jsem elpíčkama v Maďarsku a dal jsem za ně už takový prachy, že by možná mohli oni platit mně :-)
Ale teď vážně: všechno co tam mám jsem si kdysi koupil a protože to používám pro sebe, tak si s tím můžu dělat co budu chtít. Abych porušil zákon musel bych to veřejně provozovat, na což by se museli najít tři a víc lidí pohomadě tuším, a u kompu může sedět jenom jeden... Tak to vidím já a pokud se mnou někdo nesouhlasí, je to jeho názor na kterej má nezpochybnitelnej nárok.
Typic.zo
Profil *
:) Tak já s tebou rozhodně souhlasím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0