Autor Zpráva
martin20a
Profil
Dobrý den, prosím napište mi názor na mou stránku Péčko.info (jen pro starší 18 let). Když tak i připište co se vám líbí co se nelíbí a co by jste udělali jinak.

Díky
Dranel
Profil
martin20a:
V první řadě bych ten web asi nepropagoval adresou, nýbrž klikatelným textem 'Péčko.info'. Když jsem ten odkaz totiž uviděl poprvé, četl jsem to jako pecka.info a až do doby, než se mi otevřel web jsem si myslel, že jdu na osobní stránku nějakého pana Pecky. Jinak - na takový web rozhodně nepůjdu, abych si četl nějaké povídání, takže celý ten tmavý pruh pryč - akorát zabírá místo důležitějšímu obsahu. Reklama, která se na tom místě objevuje při koukání na video může být (nebo by z marketingového hlediska spíše měla být) pod videem či vedle něj. Odkazům v menu bych dal kulaté rohy a rozdělení Videoklipy/Fotky/Videa (mimochodem jaký je rozdíl mezi Videoklipy a Videa?) bych dal někam jinam a trochu si s tím graficky pohrál - třeba jako záložky. Náhledy videí bych ocenil klikatelné.
martin20a
Profil
Dranel:
mimochodem jaký je rozdíl mezi Videoklipy a Videa?
Videoklipy - můžeš se dívat v prohlížeči a Videa jsou ke stažení, a ty kategorie zkusím vymyslet nějak líp, toto je takové blbé

Odkazům v menu bych dal kulaté rohy
Jak to myslíš, jako že by každá část sidebaru měla svuj box?

Reklama
popřemýšlím o tom, ale až bude zájem, tak jsem to plánoval dát jěště pod video
Kacko
Profil
Kde jsem tu podobnou sablonu videl?
martin20a
Profil
Kacko:
Kde jsem tu podobnou sablonu videl?
to já nevím :D, ale tak je to free šablona, kde barvy zustali jen je upravený kod atd., kdyžtak tady se můžš podívat jak vypadá originál.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0