Autor Zpráva
slapetka
Profil
Dobrý den,
co říkate na myšlenku Odkaz? Rád bych, kdybyste mi sem napsali návrhy na vylepšení webu či kritiku, co se Vám na webu nelíbí. Děkuji
pavuk
Profil
Tak prvně nevím k čemu ty stránky slouží, pokud by to byly stránky ke sledování žvyřátek on-line, očekával bych spíš takovou prezentaci. Pod pojmem i-zoo jsem si vybavil procházku zoologickou zahradou, jenom z mýho křesla, a nevěděl jsem kam jít když tam není mapa zoo.
Kouknul jsem na prasatka v Estonsku, ale ještě než jsem se jich nabažil, musel jsem zavřít celý okno, i když jsem se potom chtěl vrátit to dočíst, protože v obraze chybí ovládací prvky, nejlépe pauza, aby mi estonci nechrochtali než se k záložce znova dostanu.
Ale co mě dostalo, a hned jsem si to "screennul"... Myslel bych že takový stránky budou k prezentaci zvěře a podobně, že je dělají lidi co mají ke zvířatům vřelej vztah... ale že je až tak vřelej, že na stránkách prasat bude reklama na "grily na selata", to jsem netušil :-D
Petr ZZZ
Profil
"...patří gorila mezi nejstrašnější a nejobávanější obyvatele pralesů."
"...nejhrůznější líčení, počínaje únosem žen ...."


Tyto nehoráznosti jsi opsal z nějakého ujetého "Blesku" z konce 19. století? Udělat web o zvířatech je myšlenka dobrá, ale takto bulvárním a nezodpovědným přístupem značně trpí. K posledním gorilám vodí turisty a je zakázáno se k nim přiblížit víc než na několik metrů, aby se gorily nenakazily našimi nemocemi.

Chybí mi na webu údaje o provozovateli a o autorech fotografií a textů.
slapetka
Profil
S webem teprve začínám, s Vašima připomínkama se pokusím něco udělat. Opravím textu gorily. Samozřejmě postupem času přidám popis stránek a info o provozovateli..

Mapa zoo časem určitě taky bude, ale až bude na stránkách více zvířat.
Ovládací prvky, nejlépe pauza? Bohužel nevím, jak bych to zrealizoval..

Jinak reklama: grily na prasata :D, samozřejmě odstraním..
Bongoo
Profil *
Jestli chceš mohl bych ty značne pomoci se stránkou ze strany grafické.

Moje ICQ : 448167447
Môj Skype : otakargm

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0