Autor Zpráva
santic
Profil
Zdravím,

prosím o zhodnocení webu Santic.co.cc. Jedná se o webovou prezentaci ke tvorbě webových stránek...

Jakoukoli kritiku vítáme, předem díky
pavuk
Profil
Na úvodní stránce se mi líbí ten :hover efekt, zbytek je nějakej takovej, jak to říct, nenaplněnej? Nemastnej? Jakoby...něco tam schází... nevím co...
Chybí mi jakýkoliv podrobnější informace o firmě, to mi nepřipadá moc košer
Plaváček
Profil
santic:

Vaše firma sídlí na Kokosových ostrovech? Nebudou to mít vaši zákazníci trochu z ruky pro případné konzultace? V IE 8 se vám celý design rozpadá.
Dranel
Profil
santic:
Krásně to vypadá bez obrázků či CSS. A jak psal Plaváček, adresa moc důvěryhodně taky nevypadá...
santic
Profil
pavuk:
Děkuji za kritiku... Té "nemastnosti" jsem si vědom a pracuje se na ni... Informace o firmě jsou opravdu potřeba, takže je rozhodně začleníme...

Plaváček:
Rovněž děkuji za kritiku. K firmě snad jen viz. má odpověď Pavukovi. K IE8 - testoval jsem s/bez Compatibility Mode a jede s tím, že nic rozpadlého není - nemáte-li tedy na mysli cloud pod footerem, který je již odstraněn...
santic
Profil
Dranel:
"Krásně to vypadá bez obrázků či CSS" - můžeš/te objasnit jak to mám chápat? A ať adresa vypadá jakkoli, stojíme si za ní - ikdyž za poznámku díky
Taurus
Profil
santic:
Bohužel, na web studio dost špatné. Jak už zmiňovali ostatní - přijdu a vidím nedůvěryhodný název s ne moc pěkným vzhledem (včetně referencí - designery domů nepouštějte asi vůbec), natož na studio, kde se má člověk víc odvázat a představit, nevkusné ikonky u patičky (když už je tam validita, tak ji dodržuj)... Stránka s vypnutými styly nebo obrázky není moc použitelná - to jsi měl od Dranela chápat. A když si přečtu texty (kdekoli), má důvěra opadá úplně. Jejich styl není dobrý. Typografie žádná. A podívej se na web v IE6 :-( Za takové služby bych nezaplatil, podobné bych čekal od středoškoláků, kteří chtějí nabírat reference zadarmo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0