Autor Zpráva
Bongoo
Profil *
Ahoj rád bych znál názor na free 200mb upload www.hostuj.net a jeho propracovani.

Upload seznam a mazani souboru je jen pro pozvane od V.I.P z Cafeco.
Bubák
Proč stránku http://gogame.ath.cx/upshare/ schováváš v rámu?
Není 200 milibitů málo?
Keeehi
Bongoo:
1) proč je ten text v textarea?
2) hrozné hrubice
3) pořád stejná adresa a title
4) neklikací hlavička

Není na tom vlastně co hodnotit. Navíc to vypadá značně neseriozně, takže se odmítám registrovat a na těch pár stránkách není nic ke koukání.
Bongoo
Profil *
Keeehi:
1) To je díky me sprostosti a bordelu v systemu. Udelal sem si to jako mini redakcak tak ze z dalky tam bude casem News.
2) Mam moc školy a ne čas na prokládani, sem slovák a je to na zákazku.
3) No to protože že je to hosting na mém PC a doména je koupena (PS: skús http://gogame.ath.cx/upshare/ ).
4) Tak to už je detail :) Říkam je to hrozne narychlo delané.

Bubák:
Jak už sem řekl doména a hosting na mém PC.

A mimochodem ne 200milibitu ale MB megabitu :) No pardón :) Ale díky za kritiku.
Kacko
Bongoo:
MB
Bongoo
Profil *
Kacko:
:) Už som to písal :)
Keeehi
Bongoo:
1-4) To, co jsi k tomu napsal neomlouvá to, co jsi vytvořil.
Kacko
Bongoo:
MB megabyte
Mb megabite
1MB = 8Mb
david80
Nesmíte využít víc jak 150 CR za tejden
Co je CR?
I když to děláš na rychlo, tak by bylo fajn psát aspoň tak ať to každej chápe, CR jsem teda nepochopil, nemá tam být náhodou kč?
A těch chyb je fakt hrozně moc, určitě bych tam nic neuložil, protože to na mě působí dojmem, že se asi někdo učí programovat, je mu sotva 12 let a vydrží to tak tejden a ještě abych za to platil.
A jestli to má být na zakázku, tak tím víc bych si na tom dal záležet.

Jo a registrovat se taky odmítám, nemám k té stránce vůbec důvěru.

Ještě jedna připomínka - vynech slova jako "nesmíte", spíš než omezení to napiš jako přednost, např - "můžete uploadovat soubory o velikosti až 200 Mb"
Můžete využít až 150 CR za tejden.
Bongoo
Profil *
CR sou kredity když se přihlásiš pěkne to vidíš Credit.

Mimochodem chyb je tam proto že nejsem čech a je to pro čecha... PS ja sem delal jen jadro... jak si to udela on to me uz nezajima.
Bongoo
Profil *
Ja se ptám pořad jen na jadro systému jak to funguje a podobne. Víš na to se třeba přihlásit a ne jen komentovat to co je venku.
shaggy
Bongoo:
Mimochodem chyb je tam proto že nejsem čech a je to pro čecha
Tak prečo nepíšeš tvojim rodným jazykom? Nemôžem si pomôcť, ale z tvojich viet cítim slovenčinu a veľmi zle sa mi to číta. Ja nemám nič proti češtine, ale ak niekto przní cudzí jazyk (nielen češtinu, ale aj napr. angličtinu), tak by mal radšej písať rodným jazykom.

Ja se ptám pořad jen na jadro systému jak to funguje a podobne. Víš na to se třeba přihlásit a ne jen komentovat to co je venku.
Vieš, na to aby sme zhodnotili jadro systému nám musíš dať nejaké prihlasovacie údaje. A možno by stálo za úvahu nabudúce aj napísať, čo od nás chceš. Pretože podľa prvého príspevku:
Upload seznam a mazani souboru je jen pro pozvane od V.I.P z Cafeco.
som to pochopil tak, že sa tam prihlásia iba VIP členovia, čiže logicky my máme hodnotiť iba to, čo vidíme bez prihlásenia.

Mimochodom, stránka ti nejak nefunguje.
Sirius
Celý je to na první pohled nedůvěryhodný, rozhodně bych tam nikdy nic nenahrál.
Design se mi nelíbí a přijde mi zastaralej.
Ten text bych možná zkusil v češtině zadat do Google Translatoru, určitě z toho vypadne něco víc anglickýho.

Nečetl jsem celou diskusi, ale tipuju, že už tu byla asi většina řečena, zas tolik tam toho k hodnocení není. Mimochodem proč je to celý podstrčený přes frame? Když už se tu řešilo to označení megabytu, musím sem hodit link na tuhle super tabulku. :)
Kacko
Sirius:
Cekal jsem kdo se ozve:) Asi nejvic spravne by to melo byt MiB a Mib, ale zazity je standart JEDEC(nevim proc).
RichardIV
Bongoo:
Proč ti ten server vypadává?
Bongoo
Profil *
No je to na mém PC. A nemuze byt non-stop online.
HomerJay
1) Čo tak zmeniť charset?
2) Prečo sa musím registrovať, ak chcem niečo nahrať?
RichardIV
Je to dobrý server, ale šlo by to uděla ttak že by ses sice musel zaregistrovat ale měl bys tam free upload a né na jakési body.
A nebu rovnou bez registrace a dát tam nějaký list uploadů.
Bongoo
Profil *
No tak reaguji na to stema bodma.

Bodi se ty kazdy tejden meni na +50mb uploadu alebo kolik nastavis.
Ak mas 250 CR muzes si koupit upload list.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: