Autor Zpráva
Luk
Profil *
Dobrý den, mám jedno amatérské rádio MUSIC a potřeboval jsem pro něj udělat nějaký jednoduchý, ale účelný web...Nejdříve jsem to zkusil přes wbs.cz, ale tam se toho moc udělat nedalo...Proto jsem vytvořil vlastní web přes ic.cz. V odkazu posílám obrázek úvodní stranky a prosim bych Vaše názory na vzhled apod. Prosím, pište, co mám dodělat, či co mám odstanit. Díky

Odkaz:Obrázek úvodní stránky - klikni
Chamurappi
Profil
Reaguji na Luka:
Viz Než vložíte své stránky do diskuze:
Šablony a screenshoty budoucích webů bez obsahu a s grafikou, kterou tvoří dva různobarevné obdélníky, nelze hodnotit.
— Řekl bych, že to platí i pro šablony, které tvoří jeden šedivý obdélník.

Připadá mi to prázdné a pesimistické, nikoliv účelné.
Luk
Profil *
Tak ok, mám to sem dát, až to bude na internetu a bude to mít všechny sekce funkční ????
Chamurappi
Profil
Reaguji na Luka:
Nejprve si oprav klávesnici, před otazník nepatří ani mezera, ani další tři otazníky.
Dej to sem, až si budeš myslet, že na tom je co hodnotit. Domníváš se, že teď na tom něco hodnotit jde? Třeba že by ti někdo vytknul, že se mu nelíbí světlost té šedivé, nebo že se mu nelíbí černá barva pozadí, nebo barva a styl písma, nebo … hm, to je vlastně všechno, co by tomu šlo vytknout.

Myslím, že i když to nakóduješ a budeš mít všechny sekce funkční, uslyšíš tu podobná slova. Zkus to nějak oživit. Přidat obrázky, barvy…
Luk
Profil *
A nebude to náhodou pak zase přeplácaný ?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Luka:
To ti takhle dopředu nevyvěštím :-)
Kdyžtak ti řekneme, že je to přeplácané a poradíme ti, co vyhodit. Zatím je tvé dílo extrémně podplácané.
Luk
Profil *
OK, myslím, že to nemá cenu...dělal jsem už jeden jinej web a ten se aji podle mne povedl o 1000000000% lépe než tento...Asi to zkusím jinde...Chtěl jsem víc funkcí, ale nepodařilo se... Tady je původní web: Rádio MUSIC. Sice na jednoduchým serveru, ale za to alespoň podle mne kvalitnejsi...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Luka:
Neházej flintu do žita.

Chtěl jsem víc funkcí, ale nepodařilo se...
Zatím je to jen obrázek, funkce z něj moc nekoukají.

Tady je původní web: Rádio MUSIC.
Vidíš — stačí dát obrázek do hlavičky a hned to vypadá živěji. Zkus nějaký doplnit do svého výtvoru, viz Kde sehnat free fotky.
Luk
Profil *
No, tak sem to nakonec zkusil do lehčího webu - Rádio MUSIC

Doufám, že to vypadá líp...
blazej44800
Profil
trochu malo farieb
Luk
Profil *
Hmm... ale jo.. mozna jich tam dam vic...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0