Autor Zpráva
Rasto
Profil
Toto je moj prvý web v živote je to take jednoduchšie-urobene v Flash Catalyste,ale pretože je zatial len verzia Catalystu BETA2 a aj animačne nástroje su slabe vložil som tam 2 flv videa.Guestbook bude blueboard, ten čo tam je,je len nalinkovaný z iného webu,ale planujem to rovnako len do šeda.

Mám ale veľký problém s tým,že občas sa to jaksi zasekne.Niekomu to nejde na prvý krát,alebo to aj nabehne a animácia sa sekne.Ked sa dá refresh potom to vačšinou ide každému OK.To vobec nechápem.Poprosím vás preto či by sme mi k prípadným komentárom aj nenapísali či vám to nabehlo hned bez problemov,pretože to je dost velký pruser ako to niekomu ide inému nie.Ďakujem.

No a samozrejme ak mi vie niekto poradit prečo by to mohlo haprovať budem rád

www.lugreg-bulldogs.eu
lopik
Profil
mno ja ti neviem ale strankam cisto z flashu som nikdy nebol naklomeny a co je podstatne nie su im naklonene ani vyhladavace:/
kelvin
Profil
1) Po otevření vidím jen bílou stránku s černým obdélníkem uprostřed. Teprve při pořádném zaostření jsem si všiml, že uprostřed toho černého obdélníku je ještě černější, který se hejbe - načítání. Určitě bych si pohrál s kontrastem, tohle není vidět.

2) Po načtení vidím jen tři buldoky po straně, sníh a vpravo nahoře nápis. Dál se neději nic. To má být celé?

3) Aha tak to nemá být celé, jen je to nevyřešená chyba. Po znovunačtení se již pod nadpisem objeví menu a dole další nápis. Vypadá to na nějaký problém s prvním načtení, v jiném prohlížeči mi to napoprvé dělá také...

4) Menu a text nemá vůči pozadí dostatečný kontrast = špatně se to čte. I další texty tím trpí, navíc ten nápis zůstává jako podklad i pod texty, a to už se fakt hodně špatně čte.

5) Ta světle červená se mi v tom menu nelíbí.

6) Čekal bych, že ty fotky čoklů půjdou rozkliknout, tvar kurzoru na nich je ručička, ale nedělá to nic...

7) Ten sníh působí rušivě.

8) Je to flash, s tím souvisí mnoho nevýhod pro uživatele (gesta, tisk, otevírání do nových oken, odkazování přímo na konkrétní stránku, většování písma, vyhledávače atd.)

-- Jsem to teď dopsal, po opětovném pokusu o načtení, reagovals na první dva body koukám, tak aby nebyl zmatek ;).
Rasto
Profil
kelvin:
Dík..

no práve má tam byt menu...a to je práve pruser,že sa to stalo viacerým...dokonca i mne.ked to refreshneš tak by to malo byt OK...ale prečo sa to tak ser...ie to fakt neviem kde je zrada
don jebot
Profil
po šiestych mb ktoré to načitalo som to vypol lebo na dalšie sa mi čakat nechcelo zmen si to lebo ludia s mikrovlnkou spravia to iste čo ja ...
Rasto
Profil
kelvin:
No dal som ten sneh preč.Ale či to niečomu pomohlo to neviem.Mrkni pls nato ako sa to načíta ak možeš,či to trha. Urobil som zopár blbosti neoptimalizoval som grafiku/ čo berie šťavu/ a podobne,len som nepočítal s tým čo to spraví.S tou čitatelnostou to nieje asi najlepšie,ale moc textu tam nieje takže aspon to.Je to moj prvý web aký som kedy spravil,takže to má chyby.Teraz potrebujem odstránit hlavne to aby to prešlo plynulo aby sa to nesekalo,že to zostane stát a treba to spustat na 2x
Rato
Profil *
No musel som vyhodit obidve videa flv a teda je to už flashový web bez flashu :-( Keby niekto zavítal písnite mi,či to natahuje dlho.Cele to ma 4mb!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0