Autor Zpráva
FormanZ
Profil
Prosím o hodnocení projektu http://hosting.formsoft.cz

Jaké údaje by Vás přesvědčily o kvalitě této služby.
Joker
Profil
FormanZ:
Připomínám že jelikož vlákno v této sekci, má jít o názory týkající se firemního webu, ne o názory na samotný hosting.
Z toho důvodu jsem upravil i titulek, "Ohodnoťte hosting" by mohlo svádět k diskusi o hostingových službách.

Názor na hostingové služby by byl na sekci Hosting (i když nevím, jestli je úplně "košer", aby si provozovatel hostingu zakládal diskusi o vlastním hostingu).
Chamurappi
Profil
Reaguji na FormanZa:
Jaké údaje by Vás přesvědčily o kvalitě této služby.
1) Kdyby provozovatel znal rozdíl mezi standartou a standardem.
2) Kdyby neměla obchodní podmínky ukradené od konkurence.
3) Kdyby její web nevypadal tak bídně (nepřehledně, nekontrastně).
Joker
Profil
Ještě doplním stručný názor na ten web:
- Narozdíl od Chamurappiho bych neřekl vyloženě "nepřehledné", koneckonců na webech některých jiných hostingů mi dalo větší práci se dopátrat parametrů, které mě zajímají.
- Přesto, text v popiscích tarifů je docela naprásklý na sobě, slévá se to do jednoho bloku. Proč to není v HTML jako seznam? Možná by to bylo lepší i prezentovat jako odrážky... nebo třeba mně by se líbila na zvláštní stránce velká srovnávací tabulka tarifů. A zvýraznil bych cenu, to je asi věc, která většinu lidí bude zajímat nejvíc.
- Těm z nás kdo hůře vidí může šedé písmo na šedém podkladu dělat problémy, světle zelené nadpisy na šedém podkladu to taky moc nevylepšují.
- S vypnutými obrázky je web nečitelný (a to včetně některých textů!), jakto?
- Na stránkách "O nás", "Služby" a "Kontakt" mi ten pruh s obsahem připadá jako úzká nudle, dokonce i na 17" monitoru s 1280x1024, o širokoúhlém ani nemluvě.
- Plést si standartu se standardem nepůsobí profesionálně.
FormanZ
Profil
Díky za zajimavou kritiku.

Pomohla mi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0