Autor Zpráva
war maniac
Profil
Prosím ohodnoťte (zkritizujte :-) stránku www.magazink.ic.cz . Budu vděčný za všechny komentáře. (nehodnotit prosím obsah :-) dik
Sirius
Profil
To menu je trochu úzké, ten text z něj vylejzá. Asi není dobrej nápad mít ve jménech souborů mezery. Tlačítko Nahoru dole na stránce - proč neodkazuje na kotvu? Grafická úprava článku se mi moc nezamlouvá. Odsazení prvního řádku odstavce je moc velký, zrušil bych ho. Ty šílenosti s tučným písmem a kurzívou jsou šílený. Je to celý takový roztříštěný. Ten font o obrázku mi nesedí k fontu článku. Co takhle si trochu pohrát s typografií? Nabízí se tu opravdu mnoho možností. Asi by taky neuškodilo oživení designu nějakým obrázkem, přímo se tam nabízí starej psací stroj...
profigrafi
Profil
Chtělo by to trochu zajímavější logo, které upoutá a dodá na lepším prvním dojmu, což je to nejpodstatnější. Divy jsou trochu staromódně řešené a vůbec celý design působí trochu neprofesionálně. Menu by chtělo oživit o tlačítka, protože se textové
odkazy do tohoto designu moc nehodí. Pěkně ladí barvy textů, ale z hodnocení musím ubrat přehlednost webu. Chtělo by to
sednout si k tomu a vymyslet něco trochu originálnějšího. Jako člověk který přijde na web mám příšerný první dojem... málo kontrastů, málo nápadu, něco zajímavého jako php, java script, atd. zkrátka web je na blogové úrovni a aby se dosáhlo dokonalosti, tak u tohoto webu to bude ještě dlouhá cesta.
Mistr
Profil
war maniac:
(1) Absence klikacího loga.
(2) Nepodtrhávej nic, co není odkazem. Mám teď na mysli třeba text z úvodní stránky Magazín Klobása se představuje (...) Slovo šéfredaktora.
(3) Mezery v názvech souborů dělej pomocí pomlček nebo podtržítek. Nevynechávej tam prázdná místa. Název s krenem a horcici.htm není, myslím, vhodný.
(4) Nejen znalci sémantiky by se nad částí kódu
                             
pocházející z Tvého webu asi ošívali. Zkus trochu šlápnout do kaskádových stylů...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0