Autor Zpráva
RichardIV
Profil
Ahoj,
prosím zhodnoťte mi můj web www.radosin.sweb.cz (doména pak bude placená) :)

Můžete psát i co by jste změnili. :)
JAAkub
Profil
RichardIV:
Mne sa to páči.... Len (podľa môjho názoru) by si mohol zmeniť farbu pozadia menu aby sa odlišovala od obsahu.
Inak pekné, všetko zladené, ale (nevalidné) síce máš menej chýb ako ja :D
Taurus
Profil
No, mrkni se, jak vypadají dnešní weby, soudnost, věřím, máš. Hlavičku udělej klikací a úvodní stránku zruš, jazyk lze rozlišit u menu.
Sirius
Profil
Souhlasím, bohužel, s Taurusem. K tomu jazyku, nevím jak je to přesně řešený teď, ale prvotní nastavení jazyka lze udělat podle IP (teď se to tu řešilo v sekci PHP) a když ho uživatel změní manuálně tak ukládat do cookies. Nebo jednoduše ze začátku čeština, když budou ikonky k nalezení, tak to není problém.
RichardIV
Profil
Děkuji za odpovědi, rád bych očekal další:)
Je to můj první web.
uniservisviki
Profil *
cau, je tu problem s navigáciou a odkazmi na podstránky a stránky, ak si v en nevies sa s prehľadom dostať naspäť do cz. klikacie logo alebo hlavička by to riešila !!!! Ďalej web je o texte a dobrom texte, takže tvoriť ... Kontakt dopísať tel. adresu .... Myšlienka zujímavá, design hmm, spravil by som iné pozadie, použil by som farby poľovníkov, nejaké parohy ... No je to vec vkusu
Držím palce, a dole na mená dať lin na web a nie na mail. Mail do kontaktu. To je moj nazor a držím palce

Moderátor Mistr: Upravil jsem Ti výraz zamyšlení, neb výskyt tří písmen "m" za sebou přivolává na téma moderátory. A to zřejmě nebyl Tvůj úmysl, že? Avšak byl jsi na tuto skutečnost již při psaní svého příspěvku upozorněn. Věnuj, prosím, příště takovým upozorněním svou pozornost. Díky.
RichardIV
Profil
uniservisviki:
Díky za odpověď.
Je to můj první web a rád bych uvítal jakoukoliv pomoc, jak grafickou tak programovou.

Rád bych uvítal další komentáře.:)
Mistr
Profil
RichardIV:
(1) Proč jsou na úvodní stránce tak obří vlajky?
(2) A vůbec, proč je tam ta úvodní stránka? Vždyť by šlo pohodlně začínat stránkou Úvod.
(3) Ten překlad také nevypadá zrovna nejlépe. Jednodušší by bylo několik stránek přeložit, ne?
(4) Chybou je neustále totožný titulek webu (tag TITLE v části HEAD).
(5) Již mí předhodnotitelé zmiňovali absenci klikacího loga. Já se k nim přidávám.
(6) Odkaz na on-line kameru udělej i z obrázku, nikoliv jen z textu nad ním.
(7) Z loga není naprosto poznat, o co se jedná. Chybí jakýkoliv vysvětlující text. Navíc obrázky jsou tak prťavé, že je obtížně rozpoznatelné, co že to na nich vlastně je.
(8) Nenašla by se lepší barva do pozadí? Myslím, že zrovna černá není nic moc. Co nějaká do zelena nebo do hněda? Něco myslivečtějšího či lesáčtějšího. Mají přeci zelené uniformy.
(9) Navíc lze, myslím, velmi pěkně využít (tuším smrkové) větvičky. Tu také myslivci mívají. Využití najde například pro zvýraznění právě prohlížené položky menu atp.
(10) Červené písmo na černém pozadí je obtížně čitelné. Bolí z něj po chvíli oči. Viz stránku Aktuality.
Fillo
Profil
[1] Prečo je tam úvodná stránka?
[2] Keď už tam musí byť nebolo by lepšie nahradiť Germany názvom jazyka ako u ostatných? (Deutsch)
[3] Ako už spomenul Mistr ten preklad by určite lepšie vyzeral keby nebol cez Google Translate, ale ručne. Tých pár viet čo tam máš by nemal byť problém preložiť.
[4] Prečo je na záložke úvod iba text Text?
[5] Nebolo by lepšie do kontaktu dať namiesto odkazu na Google Maps mail, telefón, alebo mapríklad ten mail formulár z videogalerie?
[6] Nepochopil som o čom ten web je. Z hlavičky by sa dala vyčítať súvislosť z polovníctvom, ale nič konkrétne.
[7] Vzhľad by šiel určite spravíť aj lepšie
[8] Neklikacia hlavička


[9] Ale aby som len nekritizoval, máš peknú ikonku.
RichardIV
Profil
Děkuji, rád bych uvítal další komentáře.
Momentálně nemám čas na stránky, teprve jsem stím před chvíly začal. Až budu mít čas tak to všechno srhnu.
Ale nebojte se, tyhle komentáře si čtu:)
Díky.
dd
Profil *
Mne vyhodilo že sa na tých stránach nachádza malware!!!
Spectator
Profil
dd:
Mě taky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0