Autor Zpráva
Er3kCz
Profil *
Dobrý den,
rád bych znal Váš názor na moje stránky zabývající se vývojem a programováním stránek, aplikací etc.
Předem děkuji za čas

Moderátor Mistr: Doplnění klikacího odkazu a počeštění slova zabívající.
Sirius
Profil
Celej web má problém s kontrastem, je to špatně čitelný. Nejhůř je na tom asi hover v menu, mimochodem - vyřešit preload. Jediný co je na webu dobře kontrastní je černé písmo na bílém pozadí obklopené tmavou barvou - reklama. Je správný, aby reklama, z které navíc má něco tak maximálně hosting, byla nejvýraznější prvek na webu? Políčka pro přihlášení mi (FF 3.6) splývají do jednoho, to je záměr? Dokud jsem neklikl, byl jsem dost zmatenej, jak to do tý textarey naťukat. Kód jsem projel jen tak narychlo, zarazilo mě velký množství tabulek, ale taky to tak jde.. Osobně bych ten skript - k čemu vlastně je? - umístil až do <head> a zbavil se prasáren typu
<div id="banner">
<font style="font-size: 5;"><br></font>

Obsah moc hodnotit nemůžu, dlouho jsem ho nestudoval, ale oprav si chyby v textu - např. V této sekci lze shlédnou na úvodní stránce. Vybavilo mi to vzpomínku na jeden z mejch prvních webů, myslím ten stín pod blokama. Úplně stejné jsem to měl, akorát menu nalevo a celé do oranžova. :)

Edit: Ještě dodatek. V titulku Development Forge, v hlavičce Dev-Forge.cz a v adresním řádku www.dev-forge.wz.cz. Co to? Kde vlastně jsem?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0