Autor Zpráva
HoHo
Profil
Ahoj,
není to tak dávno, co jsem sem dával ke kritice svůj nový projekt: www.dozvimse.cz
Postupem času jsem ale došel k názoru, že stávající design není úplně nejvhodnější k tomuto druhu stránky, a tak jsem se rozhodl zkusit vytvořit nový. Výsledek je zde: http://test.dozvimse.cz/
Zatím je to jenom návrh hlavní strany. Myslíte si, že tento nový design bude krok dopředu oproti tomu starému? Něco byste na něm změnili, vylepšili? Nebo bych podle vás měl nechat ten starý?
Předem díky za všechny vaše názory...;)
Enyeus
Profil
Lepší, ale působí to na mne velice chaoticky.
Nox
Profil
Za mě rozhodně nechat starý, jen viz co jsem psal
HoHo
Profil
Díky za názory :)
Ostřa
Profil
"před 2 hodinami" a "před 4 hodinama" -> To je schválně?
Dranel
Profil
HoHo:
Hezký příklad redesignu špatným směrem. Víš proč? Redesign by totiž měl přinést lepší konverzi za lepší přehlednosti. Tohle se mi zdá jako pravý opak. V tamto jsem se trochu vyznal, zde nikoliv.
rommy
Profil *
informací na indexu je na prasknutí hlavy...a zbytečných
Kacko
Profil
HoHo:
Za předpokladu, že se bude líbit, že v patičce zachováš text "Design od TakNejak.cz", a že to nezprzníš bannerovýma reklamama(které ti na začátku přinesou použe naštvání uživatelů) můžeš tento mnou vytvořený design použít(zašlu zdrojové png).
HoHo
Profil
Díky za názory...:)

Ostřa:
Je to jenom návrh, tak jsem se asi přepsal... v ostré verzi to samozřejmě nebude...

Dranel:
Už mám v hlavně představu, jak to změnit k lepšímu... Uvidíme, jak to dopadne... A když se mi to bude líbit, tak to se dám na kritiku...;)

Kacko:
Díky za nabídku...:) Design je to celkem pěkný, ale ještě zkusím trochu poupravit ten svůj... Líbí se mi však některé "myšlenky" tohoto designu, nejspíše je zapracuji do svého designu... Ozvěte se mi na můj e-mail (balveselyml (zavináč) seznam.cz), nějak bychom se domluvit mohli...;)
HoHo
Profil
Pokus číslo 2: http://test2.dozvimse.cz/
Myslíte si, že je to lepší než pokus číslo 1, a hlavně že je to lepší než stávající design?
Díky za odpovědi...;)
Kacko
Profil
HoHo:
Jen pro priste az vam nekdo nabidne nejaky design, vy z nej budete chtit pouzit nejake napady a prezentovat je za sve, tak se s autorem domluvte. Takto je to prinejmensim neeticke.
HoHo
Profil
Kacko:
Psal jsem, aby jste mi napsal na e-mail, že bychom se nějak domluvili. Byl jsem vám ochoten nabídnout, že vám ten odkaz do patička přidám, i přes to, že to bude design muj, ale použiji některé nápady, které jste vymslel vy...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0