Autor Zpráva
Ostřa
Profil
www.florbalmanie.wz.cz/

Předem díky za hodnocení
profigrafi
Profil
Hezké, ale reklama to trochu kazí. Chápu proč tam je ale kazí to profesionalitu webu a sráží ho to na nižší úroveň. Menu je trochu nepřehledné a stylizace divu s "ÚVODEM" se do stránky moc nehodí. Když se vrátím k tomu menu, stálo by zato udělat hlavní odkazy jak tam jsou, ale ty pododkazy by se ukázaly kdyby se ty větší rozklikly. Je to klasické rozklikávání najdi si to na webu. Jinak logo celkem dobré a kombinace barev ujdou, ale postrádá to nápad a něco co by to oživilo a zlepšilo celkový dojem.

Podle mě je na tom ještě hodně práce.
Mistr
Profil
Ostřa:
(1) Napravo od loga zbytečný plonkový prostor.
(2) Rozšiř řádky. Text je vertikálně na sobě příliš nalepen.
(3) Jedná se o florbalový turnaj. Chybí mi tam motiv děrovaného míčku, mezi prostými lidmi asi nejznámější florbalovou proprietou. Využít by se dala třeba pro zvýraznění aktuálně vybrané položky v menu apod.
(4) Na některé položky v menu lze klepnout, na jiné nikoliv a přitom obě vypadají na první pohled vertikálně stejně. Prosím, srovnej položky Propozice a Fotogalerie.
(5) Divím se, že by sponzoři nechtěli mít svá loga na každé stránce třeba v pravém sloupci.
(6) Webu bych doporučil vlastní doménu. Bude vypadat profesionálněji.
(7) Některé stránky nefungují. Například Pozvánka nebo Záštita.
(8) Nač se ve stránce Sportoviště zobrazují při najetí na obrázek

ukazovátko myšky jako zaměřovací terč?
(9) V menu je vhodné zvýraznit položku, do které patří právě prohlížená stránka.
(10) Na úvodní stránce by se údaje Turnaj se hraje v šesti kategoriích krásně mohly zobrazit v tabulce. Proč toho nevyužít?
Sirius
Profil
Sedím, oči přilepený na monitor a čekám co se ukáže. Deset sekund pryč a nic. Kouknu do stavového řádku a tam Done. Zkouším reload, stále stejné. Aha, tam napravo už asi nic nebude, pozadí nejspíš zůstane černé... Abych pravdu řekl, čekal jsem trochu víc. Vůbec mi to neladí. Obsahová část taková čistá, jednoduchá, přehledná, ale nahoře ohlodaná, obklopená věcma co s ní vůbec nejdou dohromady. Písmo v menu by to chtělo větší, nejen že to vypadá divně vůči zbytku webu, ale v půl dvanáctý se stává prakticky nečitelným. V menu ta červena se zelenou dole, brrr. :) Kódu jsem se lekl, hlavně těch &nbsp co tvoří poměrně velkou část. Kombinace inline CSS a externího souboru taky nevypadá nejlíp. Jinak ve všem souhlasím s Mistrem. Doufám, že jsem to nezval moc z ostra, ve výsledku se mi to docela líbí. :)
Ostřa
Profil
1) web bude mít v nejbližších dnech vlastní adresu (florbalmanie.cz)
2) loga sponzorů budou v pravém sloupci (klient mi loga ještě nedodal)
3) reklamu si vkládá na stránky webzdarma, na nové adrese už nebude
4) ano, některé stránky chybí (ale už je jich méně), je to z důvodu opožděného dodání klientem
5) zkoušel jsem udělat sloupec s textem širší, ale na menším monitorech se už nevešel celý (a už vůbec by se nevešel až na stránce budou loga sponzorů
6) kursor - terč : díky, opravdu nevím v jakém jsem byl stavu, když jsem to tam psal :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0