Autor Zpráva
aduben
Profil *
Dobrý den, prosím o zhodnocení grafického návrhu stránek.ABBAR Je to pouze návrh , je na subdoméně a není dodělaný.
Děkuji
ninja
Profil
Žádná hrůza, ale ani žádná sláva.
Cup
Profil
no ... nevím co jsou odkazy ... podtrhnout :)
Dranel
Profil
aduben:
Eh, počkat. Vždyť jsem na to koukal asi před hodinou a nic o kavárně se tu neříkalo. Nebo snad ano? Zajímavé. Já si myslel, že je to blog nějaké holčičky předškolního věku... No, to zas ne, ale i tak. Asi bych mu měl něco napsat. Tak tedy:

1. Na to, že je to webová stránka kavárny to má hodně, ale opravdu hodně zajímavý výběr barev. Čekal bych něco typického, řekněme hnědo-oranžovo-žlutého.
2. Proč je pod patičkou takového volného místa?
3. Proč má stránka dvě menu? Které si mám vybrat? Proč mě nutí přemýšlet?
4. Proč je to nejdůležitější - obsah - na tak malém obdélníčku uprostřed?
5. Když už jsme u obsahu, vůbec nemám chuť ho číst. Za prvé není dobře členěný do odstavců (vizuálně), za druhé je moc egocentrický. Takové to uvítání, popis super baru, který se nachází tam a tam. Blbost! Když někdo na tu stránku přijde, v drtivé většině případů bude vědět o tom, že shání bar, bar v Litomyšli. Nemusíš mu to několikrát opakovat.
6. Proč je jiné logo baru na stěně (viz fotogalerie) a v hlavičce webu?
7. Bar vypadá dle fotek celkem slušně, jen si ti tam zapletla fotka nějakého psa.
8. A vlastně, proč, když kliknu na Náš bar, ocitnu se najednou ve fotogalerii? To jsem nechtěl...
9. Zajímavá otevírací doba...
10. Jednou píšeš 'Kavárna Abba´r', podruhé 'ABBAR- Café Bar', pak zase 'ABBA´R'. Jestli se jedná stále o stejný podnik, tak si to sjednoť.

Celkové shrnutí? Asi bych to smazal a začal od znova. Pěkně návrhem struktury, napsáním obsahu a vytvořením grafického návrhu, nakódováním a naprogramováním. Mezitím bych zařídil doménu a hosting. A až to bude vše hotovo a spuštěno, zaregistroval bych stránku do +/- 10 nejdůležitějších českých katalogů.
aduben
Profil *
Dranel:
Čekal bych něco typyckého, řekněme hnědo-oranžovo-žlutého.
Z jakého důvodu by měly mít všechny stránky kaváren stejnou barvu?

Jednou píšeš 'Kavárna Abba´r'“......
Mám ten pocit že jsem tak pouze nazvala vlákno, na stránce žádné synonymum není...

Zajímavá otevírací doba.

NO KRITICE celkem rozumím, ale tady si to musím obhájit, psala jsem že to je zatím jen návrh, je mi jasný že takhle bych to na server nedávala, to bych byla fakt asi hodně hloupá.

Čekal bych něco typyckého
doporučuji parvidla českého pravopisu, typický se píše trochu jinak.....
Petr ZZZ
Profil
aduben:
doporučuji parvidla českého pravopisu
Také doporučuji povidla. :-)

Mám ten pocit, že jsem tak pouze nazvala vlákno
ABBA´R je v hlavičce.

Na tom webu je spousta prázdných ploch, to by chtělo pořešit. Ta fialová sama o sobě by mi nevadila (odhlédnu-li od toho, že ve fialové kavárně bych se necítil dobře), ale barevné řešení webu by mělo odpovídat barevnému řešení skutečné kavárny.
Dranel
Profil
aduben:
Z jakého důvodu by měly mít všechny stránky kaváren stejnou barvu?
Nejde o to, že mají být všechny stejné, ale o to, že některé barvy jsou příjemné (teplé), jiné nikoliv.

Mám ten pocit že jsem tak pouze nazvala vlákno, na stránce žádné synonymum není...
Zobraz si stránku bez CSS a koukej. ;-)

doporučuji parvidla českého pravopisu, typický se píše trochu jinak.....
Ups, stydím se. :-)
aduben
Profil *


Dranel:
Zobraz si stránku bez CSS a koukej. ;-)"
ani nevím co to je......
ne vážně ,kolikrát sem nahlédnu, a mohu si dovolit říct, že existuje o mnoho horších a neestetických návrhů, než ten můj, a osazenstvo této diskuze je tady chválí do nebes.....
nebo že by se mi to jen zdálo?
Končím tuto diskuzi a uzavírám vlákno.
Taurus
Profil
aduben:
Ne vždy hodnotí ti stejní a někteří snesou méně povedené stránky. Fialová kavárna v tomto provedení je něco jako Ferrari v zelené. Působnost barvy na jídlo a pití včetně prostředí je prostě prokázané a jít proti tomu je cesta do pekel. Styl tvých odpovědí mě nutí se pousmát, proč vlastně chce někdo kritiku, když ji špatně nese...
aduben
Profil *
Nenesu to špatně, už to předělávám.
pavuk
Profil
Zajímavej odkaz na návrh kavárny, nejvíc mně v odkazu zaujaly obklady a dlažby zednictví Půlkrábek....
aduben
Profil *
pavuk:

Je to pouze návrh , je na subdoméně
a já jsem ho ze subdomény už stáhla.... přeji hezký den:-)
aduben
Profil *

je to dobrá cesta?
muco
Profil *
ci je to dobra cesta, rozumiem co tu chces polozit, ale podla mna by si mala zvolit kavovejsie farby a urcite nie ruzovu, a to logo sa mi nejak nehodi, pretoze je priliz obrovske, ak mi rozumies :-), ale urcite by to mohlo byt krajsie, ale ak by si to dokoncila viem si predstavit ako to môze skoncit, preto je lepsiep osielat hotove navrhy, kde mas aj rozmiestnenie a tak..
aduben
Profil *
já vycházímprávě z originál loga,možná je opravdu velké........ ty prostory baru jsou ale světlé,není to klasickej bar do kávové barvy, stěny jsou tam z velké části růžové.....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0