Autor Zpráva
xxmartin
Profil *
Adresa webu: Odkaz

url budu měnit a bude kratší jo:-)
Taurus
Profil
Docela hezké barvy, jen nechápu tu zelenou v menu. Ten úvodní text je možná dobrý z hlediska SEO, ale z hlediska češtiny, gramatiky, spisovnosti, typografie a zdravého rozumu je otřesný. Dodělal bych tiskovou verzi a poladil kontrast v menu (ve všech).
xxmartin
Profil *
Myslíš tu zelenou v sekci dámské oblečení když na to najedu ukazatelem myši? to tež nechápu je to nějaká chyba to se upraví.
Mistr
Profil
xxmartin:
(1) Jak zde již zmínil kolega Taurus - to menu. Proč je takové pidi? A nekontrastní? Zapracuj ještě na tom, prosím.
(2) A ani ten kontrast u běžného textu není nejlepší. Zkontroluj, prosím, stránku například Poštovné a doprava. Nadpis je hezký, ale text takový malý, špatně čitelný... Škoda.
(3) Nepíše se vyjímečnost, nýbrž výjimečnost.
(4) V kontaktech uváděj obě telefonní čísla (alespoň doufám, že se jedná o telefonní čísla - symboly před čísly jsou tak nevýrazné, nečitelné a neuvěřitelně špatně identifikovatelné) ve stejné podobě. Tedy u obou mezinárodní předvolbu +420 a obě rozdělená na trojcifří.
(5) Náhledy zboží se otevírají v okně menším, než je obrázek. Proto je pak nutné rolovat. Sice o malý kousek, ale přeci. Zamysli se ještě nad tím. Díky.
(6) V registracích si oprav název našeho státu. Zní totiž Česká republika, nikoliv Česká Republika jak se dnes hojně používá pravděpodobně z anglického Czech Republic.
RockFire
Profil
Mistr: To druhý číslo je ICQ (xxmartin: Doporučuju použít pomlčky)
xxmartin
Profil *
zapracoval jsem trochu na tom, chci se predevsim soustredit na vlasy obleceni tam je jen tak na doprodej, tak jsem optimalizoval na vlasy pridal ruzne sekce jako dotazy a katalog barev, pridou van ty sekce vlasu a dalsi veci co se tyce vlasu srozumitelne? chybi tam neco? co se tyce vlasu, obleceni pro me nema vyznam.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0