Autor Zpráva
Boy
Profil
Vzali byste si koťátko, aneb jak se vám tahle stránka líbí? Strávil jsem nad ní tři hodiny čistého času, tak moc zázraky nečekejte a použil jsem wysiwyg editor, takže kod stojí za houby.
habendorf
Profil
link?
PeterBA
Profil
LOL... krásna stránka :-)))
Boy
Profil
Jo sorry "U dvou kocurů"
PeterBA
Profil
V IE a FF to je celé rozhádzané.
Boy
Profil
Podívám se na to.
Boy
Profil
Podívám se na to. Pokusím se to zpravit....mělo by to jít hned.
Boy
Profil
Už jsem na to přišel.........Explorer a FF nemají rádi tabulky.
Boy
Profil
Už jsem na to přišel.........Explorer a FF nemají rádi tabulky. Ale už jsem na to přišel....stačí jednoduchý fígl.....

Takže opraveno a připraveno ke kritice....tedy doufám....mimochodem nechcete kotě?
Timy
Profil
tady není moc co hodnotit. Design je pěkný a kód spatlal wysiwyg editor... snad jen - teď jsem si všiml - u všech obrázků máš alt, jen ne v obrázcích v menu...
PeterBA
Profil
Boy: a trafí do Bratislavy? :-))
Boy
Profil
Jestli trefí do Bratislavy? No nezdá se, že by to byl zrovna nějaký kousek, ale pokud budeš někdy v ČR, tak napiš na mail....koček bude ještě dost.
PeterBA
Profil
Boy: Myslel som to ako žart. Momentálne nemám seriózny záujem o mačku. Veľa šťastia s webom.
Petra z Votic
Profil
a použil jsem wysiwyg editor, takže kod stojí za houby.

Tak to fakt nechápu. Nedomnívám se, že wysiwyg editor je příčinou špatného kódu, ale ty.

Dreamweaver je wysiwyg editor a je to naprostá špička pro tvorbu webů.

Přeji Ti, aby jsi brzy našel majitele pro krásná koťátka.
japlavaren
Profil
No, je to pekné. Dlho sa to načítava, ale dá sa to zniesť. Ale je tam jedna zásadná chybe: V <head> ti chýba <title>!! takže nadpis stojí za ... Sprav si to!
Boy
Profil
JO já vím a pokud jste si nevšimli, tak mi taky chybí Doctype a to je ještě horší.... Já vím že za to Dreamweaver nemůže....je to totiž ImageReady Slice....Však já to udělám sám sice do tabulek ale nějak se s tím poperu, aby to vypadalo lépe...i když mi záleželo hlavně na designu a funkčnosti, protože kdo by se díval na kód, když se chce kotě.
japlavaren
Profil
Doctype nemám ani na jednej stránke a robím ich kódom. Ale <title> si oprav
Boy
Profil
Myslím, že už nechybí title ani doctype....a nyní přede všemi vzdávám poklonu Dreamweaverovi... díky němu jsem to před chvíli celé kódově předělal, takže kód by už s tímto tabulkovým designem nemohl být asi čistší, navíc je díky tomu rychlejší načítání a zkuste si vypnout obrázky.....Dá se to bez obrázku docela dobře číst a poznáte co je odkaz.
Petra z Votic
Profil
Takže, když už jsi opravoval tu hlavičku doporučuji do ní dopsat klíčová slova, popis stránek, autor atd... Je to tady na jpw vysvětleno buď pod obsahem hlavičky nebo mezi meta tagy myslím.

Jen tak dál

Mě by tedy koupit kočky se špatným kódem vadilo. :))
Zab
Profil *
Takže, když už jsi opravoval tu hlavičku doporučuji do ní dopsat klíčová slova, popis stránek, autor atd... Je to tady na jpw vysvětleno buď pod obsahem hlavičky nebo mezi meta tagy myslím.

Jen tak dál

Mě by tedy koupit kočky se špatným kódem vadilo. :))


Mně zas vadí když někdo neví že ve 3. a 6. pádě je správný tvar mně :-)
Petra z Votic
Profil
For Zab - tak teď si autorovi webu hrozně pomohl svým odborným názorem ........
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0