Autor Zpráva
bluestyle
Profil *
Ahoj, co říkáte nové grafice našeho webu? http://www.blue-style.cz
děkuji za názory

Moderátor Chamurappi: Titulek „Co říkáte grafice?“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Joker
Profil
bluestyle:
Jestli chcete názory ostatních, přesunu vlákno do sekce Názory na stránku.
Moderátor Joker: Hotovo
Nox
Profil
Moc se mi to líbí, jedna z nejhezčích prací co se tu objevila a vůbec celkově velmi hezké!
-----
Asi jediná výtka - na úvodní straně je toho trochu moc... když se zvýrazní vše, nezvýrazní se nic a člověk se v tom může ztratit, nebo alespoň bude trvat, než se zorientuje a není se moc čeho chytnout (můj eyeflow je takové těkání).
Na tvém (nebo tvůrcově) místě bych moc nechtěl být protože toto by vyžadovalo větší zásah a předělání, což je fakt škoda, protože je vidět že s tím měl hodně práce.... na druhé straně je to důležité pro uživatele a tím i pro vás (zmatený uživatel spíš odejde.... plus http://www.sirlin.net/articles/subtractive-design.html ). ale je to samozřejmě na vás

A možná trošku víc natěsnané, víc provzdušnit, ale pokud by se zlepšilo dle předchozí věty, tak se toto nemusí tak hrotit (částečně se splní samo)

(u searche trochu zvětšit padding (aspoň levý), ale to je drobnost)

Filtr menu na levo - když v Opeře 10.5 kliknu na položku a mám odscrollováno trochu níž, zobrazí se položka úplně mimo než by měla
rexi
Profil *
bluestyle:
Přesně tomuto říkám dobrá práce.

Možná ta šedohnědá patička se mě tam nelíbí ale jinak je to dokonalé.
Chamurappi
Profil
Reaguji na bluestyle:
Vypadá to sice hezky, ale je to naprosto nepřístupné. Musím mít zapnuté/podporované obrázky, zapnutý/podporovaný JavaScript a ještě si nesmím zvětšit text (v Exploreru ani nemůžu, neb to stylopis zakazuje) — s tím vším kodér/programátor vůbec nepočítal.
bluestyle
Profil *
Joker:
Aha, jasně, děkuji moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0