Autor Zpráva
petr
Profil *
ahoj, předělávám stránky zabývající se montáží klimatizace a rád bych znal váš názor... klimatizace
petr
Profil *
Omlouvám se za špatně vložený odkaz. Takže ...klimatizace
pavuk
Nezlob se na mně (a prosím ani moderátoři), ale na tvý stránky mě nenapadá jiný slovo než že je to všechno spolu šíleně namrdaný...
Zkus ten blok roztáhnout, aby to mělo nějakou vzdušnost, míru, aby to bylo čitelný a koukatelný, takhle to působí strašně násilně semknutý, smrsknutý a (opět) namrd....
Obrázky v levým menu nevím co vyjadřujou, můžu na ně kliknout ale kam se dostanu, na jaký stránky, na čí web, na kterou klimatizaci? Nevím, raději neklikám... možná by pomohly nějaký popisky nebo navigace...
Na stránce "Ceník" bych ocenil kdyby tam byl opravdu ceník, ne informace o tom co se dá udělat zadarmo a co mi cenu případně ovlivní... chci vědět kolik mě to bude stát, nechci se proklikávat houštím pro mě zbytečnejch otázek (přestože chápu že stanovení ceny není jednoduchý a závisí na mnoha faktorech, ale jako uživatele mě to nezajímá)
Ještě jednou koukám na hlavičku a teď nevím, bolí mě hlava jenom tak nebo je to z toho jak mhouřím na olbřímí písmena a snažím se detekovat co že je to v názvu za písmena???
Můj návrh: zmenši písmena (zhusti) v hlavičce i za cenu snížení velikosti hlavičky (konkrétně nápis "Šauer"), roztáhni web na standardních 960px, vypracuj nad obrázkama v levým menu popisky (buď kam vedou odklazy nebo co tam můžu čekat, případně dej obrázkům alt=),přepracuj "Ceník" tak abych věděl kolik mě co bude stát bez dalšího obtěžujícího klikání a bude to pěknej web pro všechny co si chtěj "klematizaci"pořídit
Ve zdrojáku se zaměř na třídy, nemusíš u každýho class=okno vypisovat u odkazu class=vyberodkaz, existuje složená deklarace, stejně jako u id=menu můžeš dát třídu "class=menuodkaz" všem odkazům najednou
Favicon dobrej, jenom to prostě všechno doladit
petr
Profil *
Ahoj pavuk . Obrázky v levém menu mají alt "z našich montáží" tak je to asi málo pochopitelné,že zákazník přejde na fotografie z naších montáží...přepracuju, ale zatím nevím jak. Ceník by asi měl obsahovat nějaký konkrétní ceny..to určitě předělám. Myslel jsem že pro web který má dva sloupce šířka 780 px bude dostatečná. Díky za hodnocení.
Co názor ostatních hlavně na tu šířku webu? Předělat nebo nechat tak ??? Budu rád za každé další hodnocení..
Dranel
petr:
Na úvod bych chtěl říci, že bych rozhodně nepoužil spojení "šíleně namrdaný", které použil pavuk. Ano, není to nejvzdušnější, ale je to rozhodně lepší návrh než mnoho těch, které se tu objeví. Vykročil jste správným směrem, ovšem ještě nemáte tak jistý došlap...

Pokud vidím obrázky, tak mi je ALT k ničemu, jelikož je to textový náhražek obrázku, který z nějakých důvodů nelze zobrazit. To, že ho IE ukazuje zároveň jako popisek je jen jeho chyba (nebo řekněme jiné chování). Možná by stačilo přidat nad ty fotografie nadpis, tedy pokud už je tam nutně potřebujete mít.

Co se šířky webu týče, záleží na konkrétním designu. Někdy stačí na dvousloupcový 760px a trojsloupcový 960px, jindy je to úplně jinak. Záleží na provedení. V každém případě Vašemu návrhu chybí vzdušnost (jinými slovy vnitřní odsazení, padding).
petr
Profil *
Dranel
Tak děkuju za hodnocení, určitě mi to pomůže jak při případné tvorbě dalších návrhů tak při úpravách webu šauer klimatizace.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0