Autor Zpráva
Argos
Profil *
cusik, chtel bych jen nazor na realny uziti tohodle webu: udelejsam.chytrak.cz - já vim pro ty co navstevujou todle forum to asi neni nic k uzitku (myslel sem jen tak pro ty co potrebujou udelat jednoduchy stranky bez nutnosti ucit se cely html), taky vim ze zatim to je celkem chudej web ale ma za sebou 3 dny vyvoje takze by se mnel v nejblizsi dobe dost rozrustat a vymakat :-)
Predem dik za nazory :-) Argos
Hanz
Profil
1) Když jsem vlezl na úvodní stránku tak jsem se dost lekl co to je.
2) V druhém kroku by možná chtělo udělat viditelnou tabulku (celkem dlouho mi trvalo než jsem pochopil že ty zaškrkávací políčka patří pod nápisy "Podtržení ,Kurzíva ,Tlustě ,Velikost písma" a další -->je to dost nepřehledné)


PS: Jinak jsou dost dobré (nato že jsi je dělal 3 dny).
Argos
Profil *
to Hanz:
ok - zapracuju na tom (btw: ta 2. stranka uz mela hotovej design - teda ta viditelna tabulka nebyla - ale ja tam ten design zapomel nahrat :-D) na ostatnim teda jak uz sem rek zapracuju, dik za nazor :-) Argos
Kráťa
Profil
Já bych ty přednastavené hodnoty, třeba barva pozadí, textu, velikost písma, barvy odkazů... udělal na nějaké standardní hodnoty, aby se nemuselo úplně vše nastavovat. Třeba ta velikost písma, když si chce dát člověk 12px, tak musí rozbalit a rolovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0