« 1 2
Autor Zpráva
kelvin
Profil
goto http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=2&topic=108005#25
Dranel
Profil
muco:
Mícháš v těch designech páté přes deváté. Připadá mi to, jako by sis vzal pět nebo deset stránek, které se ti líbí, vybral z nich to hezké a složil to do jedné. Jenže v tom tvorba grafických návrhů netkví - nikdy tak totiž nedocílíš harmonie a sehranosti jednotlivých prvků...

EDIT: kelvin mě předběhl, až s tím rozdílem, že je míň ukecaný :-)
aduben
Profil *
Dej tam kliku, bude to vypadat lépe.....myslím že jako firma tvořící web, by barvy mohly být světlejší.... nevím, je to takový prázdný,
spíš bych se bála kdyby tam ta klika byla co by bylo za těmi dveřmi(nezlob se, ale prvotní dojem po shlednutí.....)....
zkus to spíš dát sem,Odkaz.
muco
Profil *
http://i39.tinypic.com/2dl28lh.jpg
pokusil som sa to dat lepsie dokopy , co myslite je to lepsie? ma to teraz taky smrnc?
Mistr
Profil
muco:
(1) Proč je to tak tmavé (a v součinnosti s tím i nekontrastní)?
(2) Nač užíváš dva různé fonty? Moc spolu, myslím, nejdou dohromady.
(3) Obrázek vlevo je rozmazaný, takže netuším, co na něm je. To schválně?
(4) Ta patička je odbytá, že?
aduben
Profil *
buď mám šedej zákal, ale skoro opravdu není nic vidět.................
jjá vím že každej jednou začšíná, i já jsem začátečník, opravdu..... ale tohle jsou furt ty samý nešvary akór když to má být firma tvořící webdesign(takhle se to píše, a nepsala bych to jinak, je to zažitej termín, zkomolené anglické výrazy by si nejspíš mohl dovolit jen opravdovej profík...)
jako uživatel a potenciální zákazník bych po shlédnutí týhle prezentace stránky od Vás nechtěla.
muco
Profil *
Zdravim poprosil by som vas na nazor je to dizajn pre katalog hotelov v kosiciach:
http://i30.tinypic.com/1zxxfg1.jpg

poprosil by som vas o nejake postrehy, co tam rusi a tak dalej :-)
__construct
Profil
muco:
Minimalistický design nie je Tvoja parketa - mal by mať dobre zvládnutú typografiu. Ty však mixuješ patkové a bez patkové písma - navyše aj veľkosti. Chcelo by to tiež konzistentnejšie zarovnanie jednotlivých častí.
Shampoo
Profil
Já bych osobně klidně nechal ty červené návrhy, ale změny by byly následující:

1) Ambrossa - hlavičku bych nějak upravil graficky, větší písmo názvu webu a také kompletní. Např. Ambrossa.cz - webstudio popřípadě nějaká krátká charakteristika.
2) Položky menu bych zesvětlil a nějaký pěkný hover efekt.
3) Místo psa dát tedy nejnovější reference - pod nebo nad referencí bych dal název webu, popřípadě datum spuštění.
4) Písmo "Vítejte" bych předělal, aby odpovídalo alespoň trošku fontu textu.
5) Ten "semafor" služeb - volil bych ne tak výrazné barvy (zelená), trošku bych je ve Photoshopu upravil přechody.
6) Celé pozadí bych trošku překopal nějakou světlejší, ať to není tak temné, - bílé přechody atp.
aduben
Profil *
muco ,já myslím že .........tudy cesta nevede. navíc seřadit menu takhle pozpátku, je dost odvážný.snad by bylo také vhodné vložit hotový web. Přirovnávám to ke hraní na pískovišti.Poohlédni se po internetu jak se vypadají současné weby,možná pak pochopíš....
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0