Autor Zpráva
Warezov
Profil *
Zajímal by mě názor na můj web....Chyby kterých jsem se napáchal při tvorbě a jiné postřehy a návrhy na vylepšení. Každou kritiku ocením
Zde je link
aduben
Profil *
V menu se oline nástroje nehezky schovaly za nápovědu......
david80
Profil
Ze začátku jsem si myslel, že je to jen foto, až asi po minutě nechápání, jsem na něco skusil zmáčknout a ono to něco udělalo :-)
Nemám ted čas to nějak zkoumat, jen jsem si stihl všimnout, že když najedu myší na "online nástroje" atd, schová se mi delší sloupec odkazů za "nápovědu"
aduben
Profil *
Jsem laik , nemám u on-line editorama žádné zkušenosti,ale
1.Použila bych stejné symboly jaké mají okna pro maximalizaci a a minimalizaci. Ta 0 (má to být nula nebo písmenko ó?) je matoucí.
2. Stažený zdrojový kód je zobrazený v malém okénku, takže si ho nemohu dopodrobna prohlédnout? Nezkoumala jsem to pořádne, jde to?
3. Odlišila bych se od ostatních on-line editorů a přidala bych na grafice.
Warezov
Profil *
Dekuji za nazory. Myslim ze jsem se stylem ala Windows XP odlisil dostatecne od ostatnich online editoru. Grafika je chaba toho jsem si vědom ale mám to nastylované jako styl z winu tak na grafice asi nic měnit nebudu. Tim menu presne nevim co jste tim mysleli a chtelo by to uvést i prohlížeč na kterém stránku prohlížíte. našel by se tu ještě nějakej kritik?
pavuk
Profil
Dělá to IE, ve FF i Opeře je to správně.
Warezov
Profil *
dal jsem na menu z-index:1000 tak snad už je to dobrý

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0