Autor Zpráva
Gorr GrimWolf
Profil
Zase jsem si hrál a splodil toto http://grimwolf.net/weblog.png

Ten horní pruh by měl být přes celou stránku... Navíc bych prosil o prominutí nepřesností, ty se dodělají...

Byl bych rád kdybyste mi poradili co by se k tomu hodilo, oživit to nebo něco co Vás napadne

Jak vidíte Photoshop není moje silná stránka...

Všem díky
kohout
Profil *
Ale jooo, dobrý;-) Dodělej patičku, podtrhni odkazy, a bude to ok.
Boy
Profil
Pořád se mi zdá, že všechny weblogy jsou designovány úplně stejným stylem. Tady je to také podobné a taktéž krásné. Mám jen jednu výtku: Možná to tak připadá jenom mě, ale uzký pruh textu mi připadá, jako kdybych četl nějaký časopis. Ovšem z úzkého pruhu se všeobecně čte lidem lépe, protože si snadno hlídají řádky, avšak u "jednosloupcového" designu, jako je tento se obávám, že při delších textech, jako například povídkách, která na svém weblogu určitě budeš mít, se čtení promění v rolovací peklo. Už tak když čtu na internetu článek a musím u něho rolovat, tak je to docela nepříjemné.

Result: Možná se mýlím. Však to zkus otestovat, uvidíš.

Ode mě vše, Boy.
Gorr GrimWolf
Profil
To kohout - Patičku dodělám, odkazy jsem nepodrthával, protože ve photshopu to nejde ;) Ale budou to je samozřejmost.

To Boy - Děkuji mockrát. Vše vyzkouším, pokud to bude uživatelsky nepříjemné, tak to samozřejmě rozšířím ;)
wizard
Profil
jen jestli to neni až moc úzký
kohout
Profil *
Gorr GrimWolf: ale jde!
SQI
Profil *
Je to dobrý, taky jsem nedávno dělal uzoučký layout pro blog, pak jsem zjistil že budu publikovat i kód, takže jsem přešel na gumový layout bez grafiky, stylově do černa a bíla a je to:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0