Autor Zpráva
jpg
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych názor na můj web: http://mojecesta.vyjimecny.cz
Hitman
Profil
Tak na šabloně se toho moc hodnotit nedá, bývá většinou dokonalá, nebo téměř dokonalá.

1) Asi bych dal pryč ty hodiny, jsou umístěny dobře, i barevné spektrum je zvoleno správně, ale snad každý má na svém PC hodiny - takže proč návštěvníky rušit při čtení obsahu (těmi kruhy v pozadí hodin).

2) "Dnes je 21. 03. 2010 - Dnes má svátek Radek, zítra Leona" - odsazení od levého okraje 5px.

3) Galerie - obrázky zmenšit (jen minimálně) a vložit na střed.

4) Archív - zase odsadit z leva o 10px.


Jinak hezká šablona :-).
Petr ZZZ
Profil
První dojem je dobrý, ale se zbytkem už je to horší.

1) Hrubé nedostatky gramatiky, pravopisu a interpunkce.

2) Velikost písma lze v IE měnit jen na některých stránkách. I potom je i největší písmo (na mé obrazovce) nepříjemně drobné, druhé nejmenší je čitelné velmi obtížně a úplně nejmenší je zcela nečitelné.

3) Číslování dílů je svérázné:
Cesta do Beninu 1díl
Cesta do Beninu XIdíl
Cesta do Beninu 2díl
Cesta do Beninu 3díl
Řadové číslovky se píší s tečkou.

4) Fotky
This page has the following sub pages
Proč mícháš různé jazyky?

5) Fotky v galerii by měly mít všechny stejnou velikost. Kromě toho jsou téměř bezcenné, pokud u nich není napsané nic než "Afrika".

6) Fáze měsíce jsou informace, které by některé cestovatele mohly zajímat, ale jedou na ciferníku tak rychle, že nemám šanci to přečíst (teď si kromě toho uvědomuji, že fáze měsíce by snad měly být všude stejné; čili pokud je zrovna úplněk v Česku, je v tu samou noc i např. v Argentině nebo zkrátka kdekoli jinde na Zemi). Pípání hodin nepříjemně obtěžuje.

7) V tématech menu jsem neobjevil systém, působí to jaksi slátaně.

Řekl bych, že je to šité hodně narychlo hodně horkou jehlou. Cestopisy čtu rád, ale cestopis prezentovaný s takovou spoustou nedostatků asi oželím. Nejvíc mi vadí mrňavé písmo a nedostatky v gramatice a pravopisu. Jinak bych si Tvoje zkušenosti z cest přečetl moc rád.

Potvrzuji pomalé načítání, jak zmiňuje mckay
mckay
Profil
jpg:
Vypadá to zajímavě, poměrně se mi to i líbí.

Změnil bych hosting - tady se to strašně dlouho načítá.

Pod fórem přebývá zobáček (>) při includaci se něco asi nepodařilo.

Hodinky jsou možná zbytečná ozdůbka.

Mícháš dohromady angličtinu a češtinu - to se mi nelíbí.
jpg
Profil *
trochu jsem to zpřehlednil, díky za názory :-)
kelvin
Profil
jpg
Ty hodiny, ten svátek - to je tam nutné? Akorát to ruší.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0