Autor Zpráva
jpg
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych názor na můj web: http://hafani.ptgolf.cz
alda
Profil
Nevypadá to špatně ale ty hodiny jsou tam na nic !! každý je má dole v liště !
jpg
Profil *
Diky
Sirius
Profil
Klikací odkaz: http://hafani.ptgolf.cz

Jediný co se mi na tom líbí je zajímavé rozvržení prvků na stránce. Co se mi nelíbí je špatný kontrast písma v menu, anglické nadpisy v menu, pozadí co mi připomíná takový ty starý šedivý fasády. Proč jsou odkazy na stránky v menu dvakrát? Jednou jako Pages, jednou jako Stránky? Co je tam zbytečné, mnohdy otravné: hodiny, datum, svátek, odkazy na Seznam a podobné, kalendář (vypadá to, že nemá žádnou funkci). Dále pak nadpisy v menu Archives a Categories - nebo snad přibudou nějaké odkazy k těmto nadpisům? Na hlavní stránce je title hafani s malým h, na ostatních už s H velkým, což je podivný. Odkaz na RSS je takovej rozporuplnej - je to nápaditý, hezký, ale skoro jsem si nevšiml, k čemu tam ten pes je...
aduben
Profil *
Při prohlížení fotografií se nemohu dostat zpátky jinak než že si zase všech dvacet fotek prolistuji zpět?
jpg
Profil *
Stačí kliknout na fotku a ukončí se prohlížení
aduben
Profil *
koho by to napadlo pokud tam popiska, je to věc běžná
jpg
Profil *
Už jsem to trochu pozměnil
TomasJ
Profil
Reaguji na jpg:
Tvé stránky se mi nelíbí. Je toho hodně ale nejvíc mi vadí toto:
© 2010 - hafani is proudly powered by WordPress...
Hodiny máš z jiných stránek a ještě k tomu jako flash, co když bude uživatel, který z osobních důvodů nechce žádný flash player? Stránky jsou zarovnány vlevo, lepší by bylo vprostřed.
Jak se tu někdo zmínil, tak špatný kontrast a umístění hodin, ne moc dobré. Na každé stránce je umístěn odkaz na právě prohlíženou stránku, proč? Nestačí jeden v menu?
Sirius
Profil
TomasJ:
© 2010 - hafani is proudly powered by WordPress...

Na tom ti vadí co? WordPress?

co když bude uživatel, který z osobních důvodů nechce žádný flash player?

Tak je to uživatelovo blbost. Neotevře spoustu jinejch stránek, který jsou na flashi založený.

sStránky jsou zarovnány vlevo, lepší by bylo vprostřed.

Stránky jsou, jestli dobře vidím, uprostřed.
TomasJ
Profil
Reaguji na Siriuse:
Na tom ti vadí co? WordPress?
To je jak kdyby si založil blog a chtěl hodnocení. > Žádná práce.

Tak je to uživatelovo blbost. Neotevře spoustu jinejch stránek, který jsou na flashi založený.
Je uživatelova blbost nestahovat si flash, když mu přijde zbytečný? Myslím že uživatel nebude stahovat vše, co web po něm vyžaduje.

Stránky jsou, jestli dobře vidím, uprostřed.
Máš pravdu, zmátlo mě to menu co přesahuje až do pozadí celého webu.

Ještě jsem si všiml: favicon > nerozpoznatelný obrázek.
Celkové hodnocení: 2 z 10 bodů.
Sirius
Profil
TomasJ:
To je jak kdyby si založil blog a chtěl hodnocení. > Žádná práce.

Takže když někdo místo tvorby vlastního RS, případně upravování obsahu stylem "stáhnout -> upravit v textovym editoru -> nahrát zpět", využije hotového řešení, které vytvořil někdo jinej, tak to není žádná práce?

Nápad, design, kódování šablony, obsah... nic?

Když někdo použije cizí šablonu, tak tam už toho upravdu moc k hodnocení není.

Je uživatelova blbost nestahovat si flash, když mu přijde zbytečný? Myslím že uživatel nebude stahovat vše, co web po něm vyžaduje.

Když mu přijde zbytečný, tak mu určitě nebude vadit, že mu nejdou flashový hodiny na nějaký malý stránce.
mattyZEM
Profil
Sirius:
tak mu určitě nebude vadit, že mu nejdou flashový hodiny na nějaký malý stránce.
Jak pozná že to jsou hodiny, a ne něco jiného? ;)
Sirius
Profil
mattyZEM:
Jak pozná že to jsou hodiny, a ne něco jiného? ;)

Nepozná, ale měl by snad očekávat na takovýhle statický stránce něco opravdu užitečného? Spíš bude čekat nějakou hejbací blbost. Když už bude uživatel tak zatvrzelej odpůrce flashe, tak tohle mu snad problém dělat nebude.

Což nic nemění na mym názoru, že mít na stránce takový flashový hodiny je naprosto k ničemu.
mattyZEM
Profil
Sirius:
statický stránce něco opravdu užitečného
To máš asi pravdu :)

Jinak abych se vyjádřil. Web nevím jaký je, podíval jsem se na hodiny a v hlavě mi blikla myšlenka typu "tohle bude nějaký noob, stylu 'stránky jsou optimalizovány pro IE6'" takže jsem ten web okamžitě opustil.
TomasJ
Profil
Reaguji na Siriuse:
Když mu přijde zbytečný, tak mu určitě nebude vadit, že mu nejdou flashový hodiny na nějaký malý stránce.
Mě tak napadlo při sprše, co když bude ten dotyčný návštěvník na Firemním PC, kde z bezpečnostních důvodů není flash player a oprávnění má jen Správce? Co potom? Lepší řešení hodin je JS.
Sirius
Profil
TomasJ:
S nenainstalovaným flash playerem na firemním pc jsem se ještě nesetkal, ale asi je to možný. V tom případě je lepší řešení JS (který se ovšem dá vypnout, ale udělá to ještě míň lidí, než je těch bez flash playeru, řekl bych). Ale řešit tu nejlepší řešení nesmyslných hodin asi nemá cenu. :)
TomasJ
Profil
Reaguji na Siriuse:
Souhlas.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0