Autor Zpráva
Fity
Profil *
Ohodnoťte prosím nové školní stránky, zatím umístěné na http://www.brodce.wz.cz . Přivítám rady co zlepšit - přehlednost, ...
Díky.
Esemeska
Profil
neni to spatny
Timy
Profil
to menu je takový titěrný
trochu nevýrazný hover u odkazů
pár chyb v kódu --
<style> -- chybí zde typ <style type="text/css">
chápu, že v dnešní době chce být každý "in" a "cool", ale tabulka opravdu cool být nemusí -- <table cool width="751" height="639"...
dále nevím, k čemu je opět v <table> příkaz "usegridx" nebo gridx="10", to neznám
Fity
Profil *
Kód bych nepitvala, ten si vyrábí editor:-)
Mně jde spíš o uživatelské hodnocení - jestli návštěvník najde informace které potřebuje a jak na něj stránka bude působit opticky...
Boy
Profil
Jak na uživatele působí stránka opticky....samotná stránka působí docela příjemně, až na pár maličkostí:

1. Změ pozadí obsahové části na nějaký trošku jiný odstín než je bílá, protože to bije do očí.
2. To pozadí je pro oči naprosto příšerné, zkus něco decentnějšího.
Petra z Votic
Profil
Spíš by se hodila jako úvodní stránka ta s informacemi o škole. Takhle člověk přijde na web a prázdno ...

Chybí mě tam návrat na home page - třeba ten velký img nahoře by mohl být jako odkaz.

<meta name="generator" content="Adobe GoLive 5">

přidej ostatní meta tagy - tenhle je zrovna na nic

Kód bych nepitvala, ten si vyrábí editor:-)

Kód vytváříš ty tak to nesváděj na editor, že nepoužívá CSS. Dobrý kód se dá napsat i v poznámkovém bloku :))
Boy
Profil
Kód bych nepitvala, ten si vyrábí editor:-)

Kód vytváříš ty tak to nesváděj na editor, že nepoužívá CSS. Dobrý kód se dá napsat i v poznámkovém bloku :))


Nejsou toto náhodou dvě naprosto si odporující věty? Když si z toho vytáhneme významy:

1. věta: Kód si vyrábí editor
2. věta: Kód si vytváříš ty.

Ne, že bych chtěl tvůj příspěvek nějak pitvat, ale myslím si, že by mohl zmást čtenáře. Zvláště potom autora tohoto webu.
Jo a když už jsem u toho, tak jen pro pořádek "na nic" se píše dohromady a ve větě "Chybí mě tam návrat na home page...." se musí napsat MNĚ.

Jo a přijde mi, že si hodně lidí myslí, že vytvářet web wysiwyg editorem je méněcenný web. A to mě opravdu mrzí, přitom naučit se v nějakém tom kvalitním editoru není zrovna lehké a po ručních úpravách z toho může být čistý kód.



K webu samotnému:
- mám pořád stejné připomínky k designu... myslím si, že jen to, co jsem uvedl v předchozím příspěvku brání tomu, aby tvůj web byl další pěknou prezentací na internetu. :-)
Timy
Profil
Boy
přitom naučit se v nějakém tom kvalitním editoru není zrovna lehké -- s tím souhlasím, kdysi jsem zkoušel FP a nepochopil jsem ho:-) IMHO je jednodušší naučit se html a css...

Fity
u obrázků chybí alternativní text a -- Nemáte-li jej, stáhnout ho můžete zde -- odkazy typu klikni zde se moc nepoužívají
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0