Autor Zpráva
Filips
Profil
prosím omrknete www.filips.webz.cz
neni to hotove hlavne mrknete na tu grafiku.
Pujde to na jiny server
Timy
Profil
prohlédněte si tu stránku v jiném prohlížeči než MSIE. Jo a nějak nevidím tu grafiku, na kterou jsem se měl mrknout. Je tam jediný obrázek pavoučí sítě, který funguje jako odkaz na neexistující stránku, to je všechno
Boy
Profil
Promiň Filipsi, ale tady není co kritizovat.....grafika žádná a obsah žádný, tak nevím co to tady dělá? Nechceš to aspoň trošku dodělat, než nám to tu naservíruješ ke kritice?

Dík Boy
Filips
Profil
Je mi to v celku jasne ale je to muj prvni web. Chtel bych vedet co tomu chyby. Jde mi o ten vzhled.
Timy
Profil
promiň, ale Firefox mi tvou stránku zobrazil asi takto:





nauč se css, tohle je špatný zápis -- body {background-color= "gray" } správně tam má být dvojtečka a bez uvozovek -- body {background-color:gray; }

co tomu chybí... to je těžká otázka... prohlédni si jiné weby a uvidíš, co tomu chybí. Jednotnost, ucelenost, nějaké další grafické prvky...
depi
Profil
Chlapce dorob to, aku grafiku? Ved je tam len jeden obrazok. Treba to domakat, drzim palce.
Filips
Profil
Timi diky ale tak ten zapis pozadi byl v knizce
Timy
Profil
Filips
zajímavá kniha... mohu znát název? Co se týče html nebo css podívej se radši na jakpsatweb.cz, tam je všechno funkční... BTW: http://www.jakpsatweb.cz/css/background-color.html#priklady abys viděl, že ti nekecám:-)
Berzeger
Profil
Timi diky ale tak ten zapis pozadi byl v knizce

jj, v MSIE je pozadí skutečně šedivé, ale v Mozilla Firefox je bílé. takže ta knížka bude zřejmě dělaná jen pro IE.
Berzeger
Profil
Mno, ale abych tě potěšil, tak menu se ti povedlo:)
Filips
Profil
Je to tato kniha:
http://www.cpbooks.cz/pocitac/BookPages.asp?BookID=218&SamplePage=2
Přiznávám že informace v ní mohou být trochu zastaralé ale základy css v ní jsou. Na pokročilé věci se dívám na jak psát web.
{background-color:gray; } když to zapíšu takto tak to půjde i v Mozille ?
Timy
Profil
uuuúúúůůů - rok výroby jsem tam sice nenašel, ale text -- Nejnovější verze prohlížečů, Internet Explorer verze 5... -- mluví za vše. Doporučuji nějakou novější knihu o css...
background-color:gray; ano toto je správný zápis, viz ten link co jsem ti předtím hodil
skaff
Profil
jeden sedej obrazecek velkej 30 kb? lol
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0