Autor Zpráva
Irish Cream
Profil *
Zdravím, prosím o konstruktivní kritiku nového eshopu www.Dolmar-Makita.cz - Ruční nářadí a zahradní technika. Na stránkách se neustále pracuje. Děkuji
radas
Profil *
u té akční nabikdy se mi nemění cena z kč na eura...
Irish Cream
Profil *
radas:

Akční nabídka jsou položky ve slevě nebo s dárkem, tedy "akce". Změna měny je nad příhlášením v pravém horním rohu a to přes ikonky CZK-EUR
Smokie
Profil
Ahoj, nevypadá to špatně, ale má to pár chybek:

1. Nadpis "Dolmar-Makita.cz Váš autorizovaný prodejce elektrického ručního nářadí a zahradní techniky." hned pod drobečkovou navigací ve mě vytváří pocit jakoby nepatřil do stránky, je tam tak na volno že na první pohled vypadá jako reklama. - to byl oddělal.

2. ten text pod tím taktéž - hodil bych ho do nějakého boxíku, ostátní obsah boxíky má tak proč ne tenhle?

3. Hledání je rušívé tím, že má nikam nepatří, má rozdílnou šířku a na nic nenavazuje.

toš tak ;)
regy
Profil
Líbí se mi to až na to rozbalovací menu. Trochu bych ho zvýraznil, aby po rozbalení nesplývalo s obsahem.
Irish Cream
Profil *
Smokie:

1. O tom "problému" vím, text tam zůstat musí, snad se podaří lépe zapracovat do celkového looku homepage.

2. taktéž:)

3. Nutné zlo:)

Díky za názor
Irish Cream
Profil *
regy:

Myslíš levé menu s kategoriemi? Chtěli jsme ať je podobné obsahu, většina uživatelů s menu "pracuje" zvykově" - ví, že každý shop má menu s kategoriemi vlevo + nad obsahem.
Ofi
Profil
heh ta půlka hlavy u nápisu
"Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, broušení a ostření." je fakt originální xD ale každopádně to není vůbec profesionální ;)
Irish Cream
Profil *
Ofi:

Definuj mi profesionalitu:)
Ofi
Profil
Irish Cream:
neuseknuté hlavy na fotce :D
ne jako to si snad děláš legraci, že považuješ za profesionální, když tam dáš chlapa s půlkou hlavy... mě to teda praštilo hned do očí a v celkovém grafickém vzezření to působí rušivě... je to jen můj názor, smz. dělej si s tím co chceš ;)
Irish Cream
Profil *
Ofi:

Grafika je velmi individuální záležitost. 100 lidí=100 názorů. Já problém v "useknuté" hlavě nevidím, ale děkuji za názor:)
regy
Profil
Irish Cream:
Ne. myslím to horizontální rozbalovací menu, jak se při najetí na Obchodní podmínky zobrazí # Doprava zboží # Platební metody # Nákup na splátky # Nákupní řád,... Tak to bych přestyloval nějak líp.
Vrabecek
Profil
Celkem v pohode, akorat mi přijde moc dlouha prodleva mezi opustenim mysi a zavrenim menu
Vrabecek
Profil
Mimochodem tak useknuta hlava je fakt celkem humáč :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0