Autor Zpráva
Cales
Profil *
Prosím o zhodnotenie stránok http://www.zsosrevuca.edu.sk čo Vám tam chýba, čo by ste pozmenili a tak...
xavier32
Profil *
Cales


mne sa to paci najviac to rozbalovacie menu ( lebo ho neviem spravit :-)) ) ale mohol si stranku vycentrovat na stred tos moj postreh.
Boy
Profil
Takže tady toho mám co říct více:

1. Po praktické stránce je většina uživatelů (pokud nejsou z dálného východu) čte text zleva doprava nemýlím-li se. A tady na této stránce mě úplně matou ty aktulality vlevo a Zo světa pod tím. Nemyslím, že toto jsou ty nejdůležitější informace na tomto webu a neměly by proto být umístěny úplně vlevo. Kdyby stránka byla vycentrována na střed a aktuality a Zo světa by byly umístěny napravo, tak by se to mnohem lépe četlo.

2. Menu se mi strašně líbí - obecně mám slabost pro aktivní menu, které se jen neflákají a třeba se i rozbalí.

3. Hlavicka, banner, logo - říkejme tomu jak chceme, ale je po stránce designu ponuré a bez života. Oživila by ho například pěkná panoramatická fotografie vaší školy a samozřejmě použití více barev - červené atd.

4. Nevím zda je "běžící text" nutnou záležitostí, ale většina lidí na webu ho nemá ráda.

5. Mám Operu 8 a po vstupu do knihy návštěv se mi tato kniha zobrazí větší než v jakém okně a vylézá z něj. A překrývá také menu, tím pádem mě to v dalším prohlížení stránky blokuje.

6. Kalendář podle mě není nutný, jen zabírá místo - ale asi ti dal dost práce.

7. Pokud vjedu do fóra, tak mě zaprvé obtěžují obrovské fotky, ale za to jsou odpovědní ti, kteří příspěvky napsali, ale co je nejdůležitější, tak se mi zase menu schová pod fórum a tentokrát z něj vůbec nic nevidím. To je podle mě nejzávažnější chyba.

Result: Design po menších úpravách by se mohl změnit na skoro dokonalou stránku, avšak poslední výtka je ta, že na stránce je použit pouze jeden odstín barvy.
Cales
Profil *
Dík za postrehy... Čo sa týka toho fóra neviem ako Opera "interpretuje" ten iframe v ktorom je to vložené ak by si to skúsil pozrieť v IE4.0 stane sa to isté čo si popísal... Iframe je nad menu ako keby malo default z-index najvyššiu prioritu... Inak IE5.0+ a FF všetko OK.
wizard
Profil
Kalendář bych hodil jinam a odkazy v menu, alespoň nahoře na liště bych vycentroval
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0