Autor Zpráva
Savy
Profil *
Omlouvám se že otravuju zase se svou stránkou, ale potom co sem jí celou předělal bych rád slyčel (četl) Váš názor. Zatim je tam toho poskromnu, ale to je tím že ani boha nemůžu vymyslet co natu hlavní stránku napsat, no a celkově to chce nějaký texty. Prosil bych tedy krytyku toho co na stránce zatím je.

www.mskarda.cz
Beavis
Profil
Savy:
Prosil bych tedy krytyku
Tak tady tu kritiku máte.
Ta hlavička je opravdu hrozná :-), doporučuji si projít nějaké CSS galerie pro inspiraci. Působí to tmavě, málo kontrastu.
Savy
Profil *
Beavis
stim by se dalo něco udělat :)
KoLi
Profil
Savy:

1) Míň výrazný hover v menu už udělat nešel?
2) Přijde mi to celkově takový "suchý".
3) Asi by sis měl hlavičku zarovnat se stránkou.
4) Podívej se, kde ti končí body.
pavuk
Profil
Mno... jsou to tři stránky, kde není prakticky nic, těžko hodnotit. Ale jednoznačně jsi urazil kus cesty, ať už sám nebo s korektorem, protože tam už nemáš ty šílený "i-y" orgie . Tedy až na stránku s galerií, až se mi chce ta předchozí věta vzít zpátky...
Savy
Profil *
pavuk:
skoušel sem ty on-line příručky čs jazyka co mi byli naposled doporučený :) Nj. ty mi ale taky všechno neukážou.
Savy
Profil *
KoLi:
1) ale jak výrazný? Pokud dám úplně odlišnou barvu, jako např. červenou, zelenou tak to nebude sedět.
2) chtěl sem se vyvarovat přeplácanosti a zbytečností :). Co by se tam dalo ještě přidat?
3) ta hlavička mi příde taká modernější, ale rozhodně si vyskoušim jak to bude vypadat se zarovnáním :))
4) ta stupidně vygenerovaná reklamá od hostingu se nacpe vždycky na body, tak sem musel divy hodit podněj, abych mohl u reklamních odkazů zmenčit písmo a barvu.
Savy
Profil *
docela se děsim toho psát ještě blog, když dokážu udělat chyby i u toho mála co tam mám :(
Beavis
Profil
Savy:
Stačí si pohrát s borderem, nemusíš hned měnit barvu ;-). Kdyby jsi chtěl, můžu ti trochu s ČJ pomoci..
Savy
Profil *
Beavis:
určitě chci, jestly máš nato nervy. Třeba kdybych časem něco napsal dotoho blogu, dal ti echo a ty bys to očíhl. To by docela bodlo. Daš mi nějakej kontakt?

KoLi:
- přemejšlel sem jak zvíraznit ten hover, tak snad to neni teď zase moc :) Ještě to určitě doladim (časem)
Beavis
Profil
Savy:
Mně se ten hover teďka líbí :-)..
Kontakt mám v profilu, ICQ.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0