Autor Zpráva
majo20
Profil *
Skontrolujte prosím funkčnosť odkazov, zobrazovanie v rôznych prehliadačoch. V prípade že niekde bude niečo chybné a budete vedieť poradiť ako tú chybu odstrániť, napíšte aj to. Ďakujem.

www.rozvozjedla.sk
majo20
Profil *
Ešte poprosím o zhodnotenie SEO, prípadne poradenie čo a ako vylepšiť.
shaggy
majo20:
že niekde bude niečo chybné a budete vedieť poradiť ako tú chybu odstrániť
Zrejme si omylom vypustil vývojársku verziu, neviem prečo, ale mne sa na stránke zobrazuje moja IP adresa a to predpokladám na finálnom webe nemá byť.
Odkazy v pätičke nemáš podčiarknuté, vyzerajú rovnako ako okolitý text.
Kontaktný formulár ti nejak "nekontaktuje", oprav si to.
Obrázky v hlavičke (napr. logo) majú dosť veľkú kompresiu, vyzerá to zle a pritom veľkosť nie je o moc menšia.
majo20
Profil *
shaggy:
zobrazuje moja IP adresa“ - opravené

Odkazy v pätičke nemáš podčiarknuté“ - je to tak schválne, ako aj odkazy v hornej časti stránky

Kontaktný formulár ti nejak "nekontaktuje"“ - toho som si nevšimol, už je to ok

Obrázky v hlavičke (napr. logo) majú dosť veľkú kompresiu...“ - idem sa pokúsiť s tým niečo urobiť. Aký formát odporúčaš?
Smokie
No jedná se o rozvoz jídla, tak bych tak trošku čekal no .... víc jídla :D

musíte to udělat tak aby člověk měl hned chuť na to co uvidí, ne to co si až přečte :)
majo20
Profil *
Smokie:
Myslíte niečo ako fotografie jedál? A kde, pri každom jedle alebo ako kulisu - t.j. obrázky na stránke?
Smokie
jako kulisy, prostě aby když se člověk na to podívá, aby si řekl: "hmm to bude něco s jídlem". Aby šlo poznat o co jde.
majo20
Profil *
No skúsim s tým niečo urobiť, ale neviem kam tie obrázky ešte mám dať.
majo20
Profil *
Niečo ďalšie?
majo20
Profil *
Takže web je ok? Nič čo by sa Vám tam nepáčilo?
beaver146
Profil *
logo je uplne uzasne

inak farby, typografia a layout na mna neposobia dobre

farby: posobia na mna ako keby ich niekto 20 krat vypral

text je moc natlaceny, maly

az na logo totalne absentujuca grafika - milujem ciste weby, ale tomuto nieco chyba po grafickej stranke k cistemu

nevyrazne menu

odkazy miest a okresov na mna posobia neprehladne a neupravene

co sa tyka sluzby ide o dobry napad, domena tiez dobra

SEO: titulok by som dal o pár slov kratší
v kode mi vadia tabulky

skus zhanat spatne odkazy

kde mas na hlavnej stránke nadpisy h1 h2?
majo20
Profil *
beaver146:
ďakujem za názor, určite sa s tým pokúsim niečo urobiť, hlavne čo sa týka titulkov a H1,H2.
Ktoré odkazy okresov sú neprehľadné?
Na spätných odkazoch sa pracuje, bohužiaľ nie každý je ochotný vymeniť odkazy so stránkou, ktorá funguje na nete ani nie dva týždne.
beaver146
Profil *
V prípade ak by ste mal záujem o profesionálny grafický design alebo základnú optimalizáciu pre vyhľadávače, môžete ma kontaktovať na môj mail mishuanes@gmail.com. Poprípade, vám môžem ponúknuť poradentstvo.
majo20
Profil *
beaver146:
ďakujem za ponuku
beaver146
Profil *
rady ti mozem dat aj zadarmo ako lepsie robit web, pretoze ma nesmierne bavi rozpravat o webe, ak budes chciet tak napis
majo20
Profil *
ok, ja sa ozvem až budem mať záujem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: