Autor Zpráva
Quagmire
Profil *
Dobrý den,
rád bych znal Váš názor na můj nový web www.quagmire.ic.cz.
Děkuji Quagmire
TomasJ
Profil
Reaguji na Quagmire:
Jednoduché, text je dobře viditelný, akorát bych pozměnil buď barvu obrázku v hlavičce, nebo barvu textu. Ještě bych změnil ty tlačítka, a dal jim trochu života. Co třeba web sladit v černo-oranžovo-bíle?
mattyZEM
Profil
Promiň, ale je to hnusné, není to nic za co by si se měl chlubit. Nejsem grafik, ale toto není nic co by mě nějak přitáhlo, teda krom jediného obrázku ->
TomasJ
Profil
Reaguji na mattyZEM:
On taky není ten web o stylopisu ani o ničem jiným... stačí číst a poznáš to. Jako neříkám že jsou nádherné, ale titul "Hnusné" si to nezaslouží.
A když už takto hodnotíš, ohodnoť samotné Ic.cz. Web taky nejde za účelem nejlepší grafiky... od toho aby web vypadal "nabušně" je blbý PHP-Fusion...

Reaguji na Quagmire:
Oprav si prosím hrubky v textu z - Poznatky:
když jeden mistr vymislel velehru šachy - vymyslel
přez milion triliard - přes
Kdyby ste to chtěli - Kdybyste

Dále z - Quagmire:
Odstavec > Začínáme:
a ostatní vspomínají - vzpomínají
mattyZEM
Profil
TomasJ:
On taky není ten web o stylopisu ani o ničem jiným... stačí číst a poznáš to.
To znamená že když ten web není o přesně dané problematice tak nemá být hezký?

ako neříkám že jsou nádherné, ale titul "Hnusné" si to nezaslouží.
Podle mě ano, chtěl slyšet názor ostatních já mu ho řekl.

A když už takto hodnotíš, ohodnoť samotné Ic.cz.
Není nejlepší, ale je hezčí než quagmire.ic.cz

od toho aby web vypadal "nabušně" je blbý PHP-Fusion
PHP-Fusion určitě nevypadá "nabušeně", jediné co si z návštěvy stránek pohánějících tento systém odnesu, je půl minutové načítání obrázků, většinou špatná čeština, blbosti které zbytečně web zatěžují atd.
TomasJ
Profil
Reaguji na mattyZEM:
To znamená že když ten web není o přesně dané problematice tak nemá být hezký?
Myslím to tak, že ať je web jaký je, důležitý je obsah a jeho správné zobrazení (jako aby nebyl text moc malý, nebo špatně barevně sladěný).

Není nejlepší, ale je hezčí než quagmire.ic.cz
Každý web není jen o tom, aby vypadal jak tento >>

půl minutové načítání obrázků, většinou špatná čeština
Proto říkám blbý PHP-Fusion.
Quagmire
Profil *
Díky za názor, hrubky opraveny. Jinak snad si nemyslíte, že bych povolil html tagy ve vzkazníku! To by stačilo napsat <script> a je po webu..
Web jsem napsal jako PHP aplikaci, s online administrací, (miniaturní část skriptu pro přihlášení přejata z PHP FAQ).
Přiznávám, že vzhled není nic moc, ale místo konstatování "hnusné" bych uvítal nějaké rady. Jinak černobílé je to schválně, kvůli dostupnosti a kvůli tématu budoucího obsahu.
Tomasovi děkuji za rady.
Quagmire
Profil *
TomasJ: Pravda, rozběhat něco na ic.cz je docela problém, když jde o PHP + MySQL (v čemž mám vpodstatě napsaný celý web).
TomasJ
Profil
Reaguji na Quagmire:
snad si nemyslíte, že bych povolil html tagy ve vzkazníku
Toto jsem nenapsal, jen jsem psal o mazání těch testovacích zpráv.

EDIT: Text v patičce > Černou barvou. Důvod: Né každý návštěvník, je vlastníkem LCD monitoru a tudíž by mohl být problém s Kontrastem textu
Quagmire
Profil *
Nenapsal, ale zkoušel si to :-)
TomasJ
Profil
Reaguji na Quagmire:
Nenapsal, ale zkoušel si to :-)
Nezkoušel. Když už máš tu administraci tak si zařiď i to abys viděl z jaké IP to bylo posláno ;-)
Quagmire
Profil *
Ok.. Ještě nějaké připomínky?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0