Autor Zpráva
milbr
Profil *
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o zhodnocení www stránek www.penzion-kavka.cz

Děkuji Milan
aduben
Profil *
napadá mě žehlavní menu uprostřed stránky je trošku matoucí, nicméně nápad s vloženým flashem je trošku rušivý, ale neříkám špatný. Miluji papoušky :-)
Mistr
Profil
milbr:
Píšeme Český ráj.

Jinak souhlasím s poznámkou [#2] kolegy adubna v té části, že hlavní menu uprostřed stránky je matoucí. Klepnu například na ceník a neděje se "nic". Sjedu dolů, zda se něco nezměnilo až dole. Nic. Skutečnosti, že se mění levý sloupec, jsem si všiml téměř náhodou. Chtělo by to nějak zvýraznit (výraznější nadpisy?), když už chcete mít tento systém.
Ofi
Profil
moc pěkné :) mě to prostřední menu zas tak nemátlo, ale to bude asi tim, že po načtení stránky se koukám na stránku odleva, takže hned vidím že se změnil levý sloupec :)
milbr
Profil *
Moc děkuju za názory, chtěl jsem se pokusit o něco netradičního.

Nějakým způsobem zvýrazním navigační menu.

Chtěl jsem se ještě zeptat:
1) Může zůstat web takto barevně sladěn?
2) V pravé části (fotogalerie) by jste ponechali ptáky nebo je vyměnili za malé náhledy k jednotlivým sekcím?

Ještě jednou díky a přeju pěkný den.
Homer
Profil
Barevné ladění se mi velice líbí, menu uprostřed už tolik ne.

V patičce máš Valid XHTML, ale web validní není.
milbr
Profil *
Homer:
Díky za zhodnocení, o nevalidním kódu vím, na locale už mám připravenou opravu.

Milan
TomasJ
Profil
Reaguji na Mistra:
Píšeme Český ráj.
On to je nejspíš název toho penzionu ;-)
Mistr
Profil
milbr:
chtěl jsem se pokusit o něco netradičního
To by souhlasilo.

1) Může zůstat web takto barevně sladěn?
Budiž. Já s tím - jak se dnes „moderně“ říká - nemám problém.

2) V pravé části (fotogalerie) by jste ponechali ptáky nebo je vyměnili za malé náhledy k jednotlivým sekcím?
Přimlouval bych se za ty náhledy. I když vím, že ses - jak píšeš - chtěl (...) pokusit o něco netradičního. Já jsem se prve domníval, že se jedná o nějaký návrh a že fotografie budou doplněny až po nafocení. Ptáky jsem tedy vnímal jako prozatímní výplň.

Opětovně, milbře, připomínám, že píšeme Český ráj, nikoliv Český Ráj. Navíc vlevo (pod „hlavním textem stránky“) máš psáno Nabídka - Český Řáj.

TomasJ:
On to je nejspíš název toho penzionu ;-)
On to název pensionu nebude, když je všude na webu psáno Penzion Kavka. A navíc je na titulní stránce vlevo psáno Penzion Kavka se nachází při hlavním tahu do Krkonoš v takzvané východní bráně do Českého Ráje, v malebném městě Podkrkonoší Nové Pace.
milbr
Profil *
Mistr:
Děkuji za kritiku, ten Český ráj, to mi opravdu nějak ulítlo, hned to opravím. Penzion se jmenuje Penzion Kavka.

V pravé části (fotogalerie) zvolím asi opravdu ty náhledy k jednotlivým sekcím.

Ještě jednou díky a všem pěknej den.
Mistr
Profil
milbr:
Nemáš zač.

Na titulní stránce Tvého webu jsem si teď ještě všiml vpravo dole textu Penzion Kavka v Českém ráji nabízí nadstandatní ubytování, s využitím vnitřího a venkovního bazénu s možností saunování. Zřejmě tam má být nadstandard, viď?

Naopak vlevo si na téže stránce oprav text Penzion Kavka se nachází při hlavním tahu do Krkonoš v takzvané východní bráně do Českého Ráje, v malebném městě Podkrkonoší Nové Pace.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0