Autor Zpráva
beaver146
Profil *
Poprosím o zhodnotenie grafického návrhu webu. Určite nájdete nedostatky skôr ako ja, pretože pri práci na ňom a pár hodiny pozerania na návrh, je môj názor čisto subjektívny.

- ako to na vás pôsobí celkovo
- pôsobí to aspoň trocha profesionálne
- je to prehľadné
- nie je písmo až príliž veľké
- ktoré elementy sa vám nepáčia
- farby môžu byť, alebo by som mal pohľadať iný odtieň
- je logo prijateľné

Web robím pre brata, bude sa zaoberať cvičením, stravovaním, tréningom - zosumarizuje znalosti z fór, americké štúdie, v podstate pôjde o niečo medzi blogom a magazínom.

link: http://img410.imageshack.us/img410/7655/ocviceni.jpg

Ďakujem za vaše zhodnotenie a čas, viem, že na mňa pôjde čisto kritika.
radas
Profil *
mi se to libi ale ten nápis v pravo nahoře mi přejde nějak moc odbytý a to pozadi bych taky nějak vyladil, jinak se mi to zda přijatelne...
hustosef
Profil
Při prvním pohledu mi to příjde jako celkem povedené, malé výhrady bych k tomu měl, a to:

1) ten slogan je dobrý, ale dal bych ho bez toho světlého pozadí, připomíná mi to zvírazňování ve Wordu, což není účel, a když by to nebylo vidět tak jinou barvu, ale toto bych nevolil
2) Políčko pro hledání - ta lupa je tam sice náhornou ukázkou hledání, ale osobě používám normální tlačítka, která jsou mimo jiné kvalitně zpracována ve zbytku webu. Pokud by tam musela být ta lupička tak bych jí vycentroval na střed toho "zeleného boxu".
3) co to logo dole, znám web jedné školy, kde to dělali nějaké studium borců, kteří o sobě chtěli dát hodně vědět, takže do patičky dali obrovské logo a před to obrázek vyrobilo studio: zabíralo to asi 1/4 patičky, celkem trapné a otravné, pokud se někomu web líbí tak se podívá do patičky kdo to vytvořil, ale jinak to spíše ruší. Je to Váš názor, ale nedoporučuji!

celkový dojem: POVEDENÁ PRÁCE, jen to nakódovat a bude to dobrý web. Pokud s tím chcete pomoci tak na mail hustosef@gmail.com!


.mz
beaver146
Profil *
dakujem, velmi dobre rady, určite si všetky zoberiem

nakodovat to bude hracka, robil som to jednoducho, a myslim, ze kodovanie mi ide o nieco lepsie ako grafika, ale dik za ponuku
regy
Profil
Mě se to nelíbí, protože ta barva je vážně, ehm, vyblitá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0