Autor Zpráva
Mesiah
Profil
Dobrý den,

můžete mi napsat názor na web? Jedná se o osobní blog.
Děkuji.

http://wanted.czweb.org/2010/index.html
Milan Kubík
Profil
Tak nějak nemám co hodnotit, vzhledově suché, ale na blog postačující.
Karathas
Profil *
nie je tam skoro ziadny obsah ;)
a co sa tyka designu, suhlasim s panom Milanom Kubíkom
Mesiah
Profil
Jedna se o blog, ne portfolio.
Podle mého názoru má být blog přehledný a čistý.

A co se týká html a css? Něco špatně?
Pan X
Profil
Pěkné, líbí se mito, myslím si že design je pro blog jako stvořený :).
* Jen bych dodělal hover efekt u odkázů v kategorii, chvili mi trvalo než mi došlo že je to vlastně odkaz.
* A ještě bych to šedivé písmo (hodnocení, autora,kategorii,atd...) trochu ztmavil špatně se to čte.
* Postrádám klikací hlavičku
Railbot
Profil
Řekl bych, že je to šablona. Ne vlastní výtvor.
Mesiah
Profil
Pan X:
Děkuji za kompliment. S tou šedou s Vámi souhlasim, je málo výrazna. U odkazů v kategorii je problém v tom, že pokud bude nadpis nějakého článku příliš dloulý, odkaz se buď zalomí a nebo se dodělají "..." misto celého nadpisu. Pokud bych to nechal zalomené, byl by problém s tím hover efektem, že by se muselo relativně složitě přispůsobovat pozadí odkazu...
A klikací hlavička, na to jsem uplně zapomněl, díky za připomenutí.

Railbot:
Nejde o šablonu, je to můj výtvor od navrhu po realizaci. Ale pokud jste si pomyslel, že jde o šablonu, jsem rád; říká mi to, že jde o profesionalně vyhližející web, děkuji.
Railbot
Profil
Mesiah:
Šablona != profesionálně vyhlížející web. Šablona = přinejlepším tuctový design s klasickým rozložením. Děkoval jsi bohužel předčasně :) Každopádně na tu myšlenku mě přivedl kód, konkrétně anglické komentáře, které jsou v takové podobě pro šablony charakteristické.
Mesiah
Profil
Railbot:
Aha... No nevadi, me se porad libi dal :P :) Ty komentare mam z best practices na nettuts nebo odnekud jinud... :)
slim12
Profil
mně to připomina wordpress.komentaře,rozvrženi stránky............
Louka
Profil
Zkus zrušit text-align:justify - působí to na mě moc hutně. A nepatrně zvýšit line-height bych zkusil...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0