Autor Zpráva
Viero
Profil
http://www.tomashejda.cz

Prosím o zhodnocení stránky, děkuji.
Petr ZZZ
Profil
Velikost písma lze měnit, což je dobře, ale i to největší je mrňavé, což není dobře.

Odkaz O mně vede na stránku Kdo jsem? Měl by vést na stránku O mně. (Vlastně o Tobě.) Podobně Webdesign vede na stránku Má tvorba, je to matoucí, po chvíli nevím kde zrovna jsem.

K odkazu na pdf by bylo vhodné napsat, jak je pdf veliké. Navíc - mně se pdf o úzkopásmovém zesilovači vůbec nezobrazilo (jiná pdf jsem nezkoušel).

Ta sprcha je divná malůvka, ale pomalu si na ni začínám zvykat. Nevylučoval bych, že má potenciál na logo - přinejmenším se zdá, že je zapamatovatelná.

Celkově mi to jak vzhledem tak obsahem připadá takové nějaké ponuré. Aspoň bych dal na úvodní stránku nějakou fotku s úsměvem.

Líbí se mi hover-efekt na stránce Webdesign.
Viero
Profil
Petr ZZZ:
Velikost písma lze měnit, což je dobře, ale i to největší je mrňavé, což není dobře.

Myslíš v IE? Jak tedy lze zařídit, aby byla největší velikost písma větší, aniž bych musel zvětšovat základní velikost? Jinak mně osobně tedy nepřijde mrňavé, minimálně v porovnání s jinými weby.

Odkaz O mně vede na stránku Kdo jsem? Měl by vést na stránku O mně. (Vlastně o Tobě.) Podobně
Webdesign vede na stránku Má tvorba, je to matoucí, po chvíli nevím kde zrovna jsem.


Jo, to upravím.

K odkazu na pdf by bylo vhodné napsat, jak je pdf veliké. Navíc - mně se pdf o úzkopásmovém zesilovači vůbec nezobrazilo (jiná pdf jsem nezkoušel).

OK, doplním. Co se týče toho nezobrazení pdfka, tak u mě problém není.

Jinak díky za komentáře, nad tím ostatním se zamyslím.
Petr ZZZ
Profil
Viero:
Myslíš v IE?
Ano.

Jak ... zařídit ... velikost písma větší, aniž bych musel zvětšovat základní velikost
Bez toho to asi nepůjde, ale nevím, třeba na to nějaká finta je. Je dobré si uvědomit, že různý rozsah písem je na to, aby si každý mohl vybrat, a ne na to, aby největší velikost se s námahou dala přečíst. Největší velikost klidně může být obrovská. Nikdy nevíš, kdo a z jakého zařízení na tvůj web zavítá. Bude-li se písmo zdát někomu příliš veliké, může si ho zmenšit – od toho tu možnost volby je.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0