Autor Zpráva
PetrHH
Profil *
Dobry den,

mrknete se prosim na http://www.ok2cqr.com

Co na to rikate?

Diky!

Petr
Mistr
Profil
Myslím, že to celkem ujde. Sice mě děsí ten "kód" či co to je, ale jak jsem ze Tvých stránek později vyrozuměl, jedná se zřejmě o nějaký Tvůj radioamatérský kód. Promiň, v radioamatérismu jsem naprostý laik.

Článek na stránce O mně - http://www.ok2cqr.com/omne/omne.php - je možná hezký, ale neskutečně dlouhý. Nešlo by jej zkrátit? Ta jeho délka skoro každého odradí. Nebo jej třeba rozděl nějakými podnadpisy apod.

Všiml jsem si, že vynecháváš čárku před slovíčkem "ale". Ovšem "ale" je spojka. Z toho důvodu by před "ale" měla být čárka.
Kaeru
Profil
Podle mě tam chybí o čem se na těchto stránkách píše. To by mělo být vidět na první pohled, já jsem se o radioamatérismu dočetl dost pozdě. Taky mi to přejde dost chudé. Měly by tam být nějaké obrázky, chtělo by to trochu dodělat design. Dobré na těchto stránkách je, že jsou dost obsáhlé. Toť můj názor.
Kaeru
Profil
Jo a jěště něco. Když se podívám na sekci "O mě", tak se menu nějak změní - chybí tam původní odkazy. To ztěžuje navigaci - musel jsem se složitě vracet zpět.
Timy
Profil
1) Stránky jsou testováný v prohlížeči Firefox ale měly by fungovat v každém prohlížeči s rozumnou podporou CSS -- tohle bych vymazal
2) odkazy typu klikni zde se nepoužívají
3) odkaz na fotku mi nefungoval
4) nepodtrhávej nic, co není odkazem a podtrhávej všechny odkazy
5) zdroják je nic moc -- http://validator.w3.org/check?verbose=1&uri=http%3A//www.ok2cqr.com/in dex.php -- mimo jiné chybí tag <body>
japlavaren
Profil
OK!!
wizard
Profil
1) web si určitě zasloužil výraznější hlavičku
2) datum bych od příspěvků asi výrazněji oddělil
3) při přejetí nad odkazem Firefox v patičce se "ztuční" což posune celým řádkem, to neni dobrý
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0