Autor Zpráva
Garfield
Profil *
Ahoj, potřebuju prosim slyšet názory na tendle web a jaký je lepší rozmístění titulní stránky. www.lanit.cz/lanit a www.lanit.cz/lanit2
Díky

Moderátor Chamurappi: Titulek „Prosím, jakej máte názor na tendle web“ nevystihuje podstatu dotazu. Téma nadepisujte názvem/adresou webu.
Taurus
Profil
Spíš dvojka, ale oboje je takové rozházené, návštěvník musí přemýšlet kde co a to není dobře. Je to takové rozházené. Grafika nevypadá špatně, ale špatně nakládáš s prostorem, všecko je malé, jsou tam díry, menu je takové neuspořádané. Používej jeden jazyk – český. Při vypnutých obrázcích to není moc vidět. V IE6 je to bída.
Petr ZZZ
Profil
...a stanete se našimi potenciálními zákazníky
Slovo, které jsem zde přeškrtl, nedává smysl (potenciální zákazník je každý, kdo zavítá na stránku, od okamžiku, kdy na ni zavítal).

Text VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH bych dal buď na první místo nebo vůbec zrušil. Jsou webdesignéři, kteří podobné fráze považují za neprofesionální, ale těžko říct (já to "vítejte" mám na stránce taky). Přinejmenším by ale chtělo "na našich stránkách" nahradit názvem firmy.

Nabídkou splužby potenciální zákazníky možná pobavíš, ale asi nepřesvědčíš.

Chtělo by to pořešit logiku struktury a zlikvidovat obsahové duplicity (mezi nadpisy "Vítejte na našich stránkách" a "Pár slov o firmě" nevidím, pokud jde o očekávaný obsah, valný rozdíl).

V IE nelze změnit velikost písma.

Barevné řešení se mi líbí.

Všechny odkazy v liště nahoře vedou na stejnou stránku - nechceš to sem dát, až to bude hotové?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0