Autor Zpráva
Webodlak
Profil
Všechny vás zdravím.

Prosím o názor na neoficiální a testovací verzi StrikeCMS na adrese http://sandbox.werew0lf.cz.
Můžete se tam přihlásit jako „Moderátor“ s heslem „mmm“. Vyzkoušejte si administraci.

P.S. U vytváření stránky jsou zbytečná pole, funguje jen název, titulek a obsah.

Díky :-)
mckay
Profil
Webodlak:
Pro začátek to není špatný, ale nějak jsem tam nikde neviděl šablonovací systém - to je poměrně podstatná věc. Možná že ho máš někde v kódu, což si já nemůžu prohlédnout, ale když už šablonovací systém tak i snadné měnění tématu.

Jinak je to celkem podprůměrné - což může být způsobeno raností vývoje systému, mizivý počet funkcí, nedodělané věci - viz tebou zmíněné stránky.
Webodlak
Profil
mckay:
Díky, ale chtěl jsem kritiku věcí, co tam jsou :-)

Šablonovací systém tam není, je to verze 1.1. Obsahuje jen administraci, stránky a články.
Měl jsem na mysli spíše kritiku vzhledu, kódu (ten je mizerný, neodsazoval jsem ho) a systému celkově (přehlednost,...)

To, co jsi popsal, plánuji zrealizovat v budoucnosti.
mckay
Profil
Webodlak:
Ok, potom mi tedy přijde trochu nepřehledné jak se dostat do administrace, a potom jak se v administraci pohybovat, možná bych zapojil nějaké trochu jasnější menu - třeba tam jak máš v levo teď to téměř k ničemu a hodil do něho nadpisy jako je "Články", "Stránky" a další - Klikneš, rozjede se to a vybereš si, co chceš dělat. Tak by to bylo přehlednější.

Mimochodem, vyvíjím vlastní CMS a neodvažuji se ho pojmenovat ani 1.0 a to už toho umí o dost více jak ten tvůj ;-). Nespěchal bych s tak vysokým číslem verze :).
Webodlak
Profil
Koukni se na werew0lf.cz a uvidis, ze jsem zacinal na 0.8.

Administraci a polozky do leveho menu pridam, ale az zitra odpoledne.
Webodlak
Profil
Tomu vtipálkovi, který tam vytvořil stránky, které mají ve jméně, titulku i obsahu mezeru, děkuji. Přivedl mě na testování vstupu, jestli není prázdný, neobsahuje jen mezery nebo odřádkování nebo jestli není v určitém formátu (mail, jabber, icq).

Také děkuji tomu, který tam napsal článek jménem „panic“, jehož obsah je „h***o v housce“. Přivedl mě na filtr sprostých slov.
panther
Profil
Webodlak:
kromě toho, že to umí, hm spíš neumí :-), skoro nic, je trochu nepřehledné udělat výpis obsahu tak, jak jsi ho udělal. Zvol raději tabulku než tři záznamy na výšku monitoru. Nedovedu si představit, co se stane se 100 novinkami někdy v budoucnu.

Základ máš dobrý, teď záleží, co bude dál.
Webodlak
Profil
panther:
Díky, dořešíme to po ICQ :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0