Autor Zpráva
none
Profil
Dobrý den, prosím o komplexní zhodnocení této stránky popřípadě návrhy na vylepšení.
Odkaz zde: Stránka ke zhodnocení
kelvin
Profil
1) Zrušil bych ty nekonečné horizontální pruhy nahoře, jsou dost rušivé. Možná je dát úplně nahoru k okraji stránky...
2) V logu ve sklenařství přidat čárku nad a.
3 Slovo firma má malý kontrast vůči pozadí.
4 Udělat logo klikací.
5) Snížil bych výšku hlavičky.
6) Text se špatně čte - moc výrazná textura jako podklad.
7) V textu pořádně odlišit odkaz od normálního písma. Například toho odkazu vpravo dole na http://comics.gekon.name/lis/reference.html jsem si všiml jen náhodou po přejetí myší, souvisí s 6).
8) Každá stránka by měla mít unikátní obsah tagu title.
9 Když už u stránek nepoužíváš nadpisy shodné s odkazy, tak zobraz daný otevřený odkaz jinak než ostatní.
Taurus
Profil
Je to bohužel nečitelné, ať už se zapnutými nebo vypnutými obrázky. Grafika je smutná, šedivá. Neumíš moc pracovat s prostorem, jsou tam zbytečné díry. Při prvním načtení odkazy v menu blikají. Proč používáš angličtinu na českém webu? A mrkni na to v IE6. :-/
kelvin
Profil
Taurus:
Co to dělá v IE6? U mě vše ok.

Odpovídám na #5, abych sem neposílal další off topic: zajímavé, fakt nic nepozoruji, to máš nějaký IE6 gold edition ne ;).
Taurus
Profil
Bohužel problémy s průhledností :-|

Edit: je to možné, nedávno jsem aktualizoval na IE7 a 6 dodatečně stáhl. Někdy mi špatně zobrazuje opacity v css, ale s obrázky problém nebyl.
none
Profil
Diky kelvine, ty pruhynejspis posunu nahoru, sklenařství je myslím s kratkým a teda myslim si to .),
to firma sem nechtel moc zvyraznovat, na klikaci logo jsem zapomel diky za pripomenuti. no taky na to koukam ja to delal na macbooku a bylo to krasne citelne ale na windowsech na vetsim monitoru jeto fakt necitelne mas pravdu.
Taurus:
Hele ja tam pro IE6 daval png hack ladil jsem to a mam to taky ok.
kelvin
Profil
none:
sklenařství je myslím s kratkým a teda myslim si to .),

Já to nikdy s krátkým neviděl, ale stejně jsem si to ověřoval - napsal jsem do Wordu Sklenařství a opravil mi to na Sklenářství. A s Wordem se nemá cenu hádat.

Google mi dává na "sklenařství" 668 výsledků, na "sklenářství" 80 000 výsledků.

Seznam má sekci sklenářství - http://www.firmy.cz/Remesla-a-sluzby/Remesla/Sklenarstvi.

Možná někdo používá sklenařství, ale na většinu to bude působit jako chyba.
Taurus
Profil
Pozor, korpus Wordu není dokonalý, zdaleka mu tolik věřit nemůžeme. Sklenářství je správně. S IE6 máte pravdu, zkoušel jsem na browsershots. Ostatní ale platí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0