Autor Zpráva
uniservisviki
Profil *
Dobrý večer,
poprosim ohodnotenie a názor na stránku www.almasi.tym.sk
Ďakujem
Peter Gajdoš
mckay
Profil
uniservisviki:
Hlavička přes celou stránku, nepůsobivý, až trochu zastaralý design, to zabarvování černobílých obrázků není pěkné, na stránce bych se rychle ztratil. Zavírám po dvou minutách ani ne. Pro tuto oblast činnosti bych zvolil nějaký klasický a světlejší koncept, který nebude působit tak nepřehledně.
uniservisviki
Profil *
mckay:
Ďakujem za nazor, ale to čierno-biele ma znamenať beznadej alebo problem ktorý vyrieší k peknemu obrazu advokát, tak som to cítil ale prejdem si to ešte
Str4wberry
Profil
1. Nerozumím významu efektu obarvení při najetí na některé obrázky.
2. V pravém sloupci není jasné, co je/není odkaz.
3. Hlavní text by snesl větší pravé odsazení.
4. Text pod tímto obrázkem by se slušelo vertikálně vycentrovat.
5. Stále stejný titulek je chybou.
6. Například na této stránce na mě divně působí zdvojené odrážky.
7. Možná by bylo užitečnější, kdyby mapa na stránce kontakt klikala na nějaký mapový server.
8. Zvážil bych použití slova „linky“ v menu „Užitočné linky“ (taktéž v pravém sloupci) — alespoň v češtině si pod tím většina lidí zřejmě představí nějakou linku, ne odkaz, jak je, myslím, zamýšleno.
9. Při odeslání prázdného formuláře jsem byl akorát přesměrován na hlavní stránku.
10. Zdrojový kód je dost špatný. Doporučuji se podívat na význam HTML značek.
uniservisviki
Profil *
Str4wberry:
Ďakujem za názor a postrehy, zapracujem na tom
shaggy
Profil
Súčasná stránka je zlé, ale táto nová nie je o nič lepšia.
- Obrázky sa mi nepáčia, vyzerajú byť deformované (minimálne ten vľavo hore).
- Tú navigácia vpravo som si všimol až po dlhej chvíli, to má byť jednoduchý web, prečo je tam tak veľa stránok? Strácam sa v tom.
- Neviem ako tebe, ale mne nejde odoslať kontaktný formulár... vyzerá to, ako keby niečo prekrývalo to tlačítko (možno sa mýlim, neskúmal som to).
- Prečo je na tom obrázku čo je pri formulári hover a prečo sa na to dá kliknúť, keď to nič nerobí?
- Odkazy v pätičke nevyzerajú ako hlavné menu, ale skôr ako breadcrumbs (omrvinková navigácia), aj to je dosť mätúce.
- Čo robia tie nezmyselné "ikonky/bannery" na úvodnej stránke dole v pätičke? Hľadám advokáta, je mi jedno, že tvoja stránka je valídna a že máš robots.txt. A už vôbec ma nezaujíma odkaz na SEOservis.
- Kód... k tomu sa radšej vyjadrovať nebudem.
uniservisviki
Profil *
shaggy:
Ďakujem, čo sa týka kódu je to katastrofa, viem ale generuje ho program. :-( Ja sa zdrojovy kod ešte učím a predpokladám že než ho pochopím dokonale, tak. Ale zvladnem ho upraviť. Veľa stránok je vaľa info. Aspoň to tak chápem. Vydím, že to asi prerobím celé.
Ďakujem
uniservisviki
Profil *
shaggy:
Ďakujem, čo sa týka kódu je to katastrofa, viem ale generuje ho program. :-( Ja sa zdrojovy kod ešte učím a predpokladám že než ho pochopím dokonale, tak. Ale zvladnem ho upraviť. Veľa stránok je vaľa info. Aspoň to tak chápem. Vydím, že to asi prerobím celé.
Ďakujem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0