Autor Zpráva
peta
Profil
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/web-docu/stranky/fakulta-uvodni4.htm
Co myslite, ze by se dalo jeste opravit nebo vylepsit?
Prilis mi tam neladi spolu barvy, teckovany a cisty styl (plne barvy a rovne okraje z teckovanymi prvky) a par dalsich veci. Mate nekdo napad, co s tim?
SpotRudloff
Profil
Třeba se mi nelíbí, když dám na pravé straně "Skrýt", tak to zmizí a není tam už "Zobrazit".
WanTo
Profil
Osobně bych to asi víc natáhnul na šířku, prostřední sloupec s textem je strašně úzký. Při rozlišení 800x600 se musí posouvat do strany tak jako tak a při 1024x768 zbývá po stranách nevyužité místo, takže prostor pro rozšíření určitě je.

Co se vzhledu týče, připadá mi to slušné a vkusné. Přece jen tady jde o informační hodnotu, nic extravagantního by se sem nehodilo.

Jinak taky by bylo fajn, kdyby ten skrývací box nezužoval pole s textem celé, ale jen tu část, do které zasahuje.
peta
Profil
jo, tyhle upravy v planu jsou.
* proredit to obsahove, tim jsem zatim ve sve verzi stahl pocet sloupcu na 2
* trochu jinak to preusporadat, menu treba ala utb.cz
To skryvani je tam provizorni vec, nechtelo se mi delat 2 stranky s a bez tretiho sloupce :) Ty aktuality by meli byt totiz bud na hlavni strance nebo podstrankach, kde jsou definovane. Ale to jeste nemame poresene, jakym zpusobem. Mozna bude na podstrance proste link na aktuality jako do ted.
Tez treba se hodne klika uvodni stranka a jmeno ustavu (katedry), kvuli informacim a dokumentum, takze kdyz pouziji menu ala UTB vlevo a dam ho misto toho modreho nahore, to modre premistim do praveho sloupce pod aktuality, jako je to ted na www.fpf.slu.cz a cely levy sloupec odstranim, tak by bylo fajn dat nekam fakulty a to nejlepe bez rozbalovani.
Mistr
Profil
peta:
(1) Zažlucoval bych i položky v menu při jejich přejíždění myší (například barva písma by mohla být žlutá).
(2) Ta políčka CZ a EN nad tlačítkem Hledat by mohly evokovat, že se jedná o vyhledávání v češtině a v angličtině. Je tomu opravdu tak?
(3) Klikací odkaz udělej i z nápisů vedle loga.
(4) Někam by se měl - ač mne nenapadá kam - zakomponovat i odkaz na stránky celé univerzity.
peta
Profil
mala zmena
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/web-docu/stranky/fakulta-uvodni5.htm

Mistr:
(4) Odkaz na uni jsem dal uplne dole do paticky. Premyslim o tom, jestli dat i text vlevo klikaci.
(3) Nadpis jsem nedaval klikaci, protoze tam ma univerzitu a fakultu, nechal jsem jen logo fakulty. Ja vim, neni to uplne nejlepsi, zvlast pro ovladani pres tabelator.
(2) CZ EN ma byt ceska a anglicka verze. Ale mas pravdu v tom, ze je to na vyhledavani nalepene a chtelo by to oddelit. Asi zarovnam vyhledani ke spodnimu okraji loga a jazyky nahoru.
(1) Zazlucovani, hovery, to nemam uplne promyslene. Je pekne, jak to kontrastuje, ale mam pocit, ze jsem to trosku prehnal u tech nadpisu clanku a chtelo by to resit jinak :) Vubec ta spodni cast pod tmavemodrrym menu je takova rozbita, graficky :)
peta
Profil
Mistr: Mas pravdu, ze s tim jednotnym hoverem to vypada lepe. Ta zluta, to byl pokus. Jen to nezapada do menu, tam to moc sviti :) Na bilem podkladu by to mozna chtelo zas pridat na sytosti, nejak to vymyslim :)
Mistr
Profil
peta:
(5) Texty v patičce vypadají vizuálně úplně stejně a přitom ty v pravé části jsou odkazy a v levé nikoliv.
(6) V pravém sloupečku bych oddělil aktuality (první dvě položky odshora) od menu (zbylé dvě položky).
(7) Nadpisy článků by asi měly nahoře lícovat s příslušným obrázkem, ne?
(8) Osobně bych asi mezi jednotlivými články mírně zvětšil vertikální mezeru.
peta
Profil
Mistr:
Predelal jsem verzi 5, kolegove zminili take par zmen. Clanky ted spadli pod udalosti, aktuality a udalosti jsem dal do stredu, odkazy dole jsem podtrhl.
S tim licovanim mas samozrejme pravdu. Ono, ja doufam, ze to pak prepracuje grafik, jestli nejaky bude, do kulatejsi formy. Nemusim moc hranate ramecky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0