Autor Zpráva
www.smelina.cz
Profil *
Prosím o názor Vás o Váš názor na Naše webovky www.smelina.cz


Sloučíli jsme 3 weby na jednu databázy kakže když vložíte inzerát nebo firmy odkaz tak se zobrazí i na www.inzerce-firmy.cz a www.firmy-inzerce.cz .Zároven je to i s výhodou inzerce takže 1 sms se 3x zvýhodní zajímá mě váš názor jesli to má vůbec cenu atd. díky
mckay
Profil
www.smelina.cz:
Pro svůj účel to není špatné ale trochu mi to připomíná bazos.cz :).

"Bazar a zastavárna" létající přes celou obrazovku mě značně irituje.

Změna barevného rozlišení je podle mého lehce zbytečná. Nechal bych tu oranžovou, ostatní bijí do očí.

Anketa názor na tento web je opravdu zbytečná.

Dva bannery od toplistu si protiřěcí, je tam až moc reklamy.
www.smelina.cz
Profil *
Je pravda že se to podobá bazos.cz ,ale jde oto aby to bylo zdarma a hlavně bez registrace,navíc máme vkládání firem a odkazů .Co se týče letajcího baneru je to účel , je to jedíný jak upoutám na můj Bazar. jinak díky za Váš názor ....
Taurus
Profil
:-( je to bohužel škaredé, nepřehledné, zareklamované, létající baner je chujovina (upoutávat jde i vkusně). Stránky nemají tiskovou verzi, při vypnutých obrázcích jsou nečitelné. Položky v menu by měly mít hover na celém řádku. Žádné odstupy, žádná typografie, web z devadesátých let. Asi by se dalo pokračovat...
www.smelina.cz
Profil *
Taky názor je trdý asi pravdiví nic méně jsem amatér a né profík skusím s tím něco udělat.Jinak díky
www.smelina.cz
Profil *
Neví někdo jak zvednou sledovanost nějakej fígl díky.
Railbot
Profil
www.smelina.cz:
Ty máš i televizní pořad?
www.smelina.cz
Profil *
Né pořad nemám .Jen by mě zajímalo jak zvíšit sledovanost na netu.Díky za vaší radu.R.P

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0