Autor Zpráva
vit
Profil *
ahoj z nudy jsem si zkusil udelat portfolio tak ho prosim ohodnotte (nefunguje sekce KONTAKT)
http://jan5ver.ic.cz/

mckay
vit:
Fuj rámce, fuj font. Navigace na spodku mě trochu mate. Absence klikacího loga. Tutoriál je možná pěkný, ale jsem pro textovou formu, tenhle obrázkovou-tutoriálový zvyk se mi nelíbí.
Railbot
Píše se o mně.
Viero
Gramatika
„O mě“ ---> „O mně“
„Mími zájmy“ ---> „Mými zájmy“
„Tak to je prozatím asi vše na mou tvorbu se můžete kouknout v sekci Grafika.“ ---> „Tak to je prozatím asi vše, na mou tvorbu se můžete kouknout v sekci Grafika.“
Plus bych tu sekci Grafika udělal v tý větě klikací.

Kód
Nelíbí se mi iframe, nemáš specifikovaný typ dokumentu, nepoužíváš správně nadpisy (chybí h1, máš tam rovnou h2), menu spíš pomocí seznamu, nechutný použití tagu <br>, takhle se fakt nepoužívá, <div class="textovyblok"> - chybí ti ukončovací tag, ...

Grafika
Nelíbí se mi ty stíny, lepší by byly menší a ne tak výrazný. Použij větší font.
__construct
Myslím si, že na žiaka 8. triedy to ujde .. Spomínam si, že v Tvojom veku som aj ja urobil svoju prvú stránku a nevyzerala lepšie ako tá Tvoja, takže len tak ďalej. Odporúčam čítať nejaké HTML/ Web-design blogy a chytať inšpiráciu ;-)
Taurus
J, na osmáka super. Zkus to udělat živější/barevnější, zapracuj na češtině, vyhoď zbytečné věty typu "Tak to je prozatím vše" nebo "Jak jsem zmiňoval..." (všichni nemusejí číst všechny sekce, takže nebudou vědět co) a dej na Viera a __constructa. :-)
Radek9
vit:
Nápad hezký, jen tomu chybí trochu dobré realizace. Co jsem koukal do sekce Grafika, tak tam máš dost povedených obrázků, takže si myslím, že bys ten web mohl ještě oživit.

<mimo-téma>
__construct, Taurus:
Pokud je to na osmáka super, tak co potom já? :D
</mimo-téma>
vit
Profil *
Radek9:
no to jo ale na svym webu mas ze weby delas od 8 let :D ja je nedelam ani rok a todle je muj druhej poradnej :D
vit
Profil *
tak jsem to zkusil oživit kouknete se
vit
Profil *
no taaak :D
Radek9
vit:
To už je lepší. Jen se mi tam najednou moc nehodí ten žlutý střed a to logo. Zkus třeba zakulatit rohy nebo tak. Prostě si s tím ještě hrát a sledovat, co bude lepší. Mimochodem, jak už říkali jiní, framy jsou z módy. ;-) Zkus se kouknout na tohle.

no taaak :D
Tohle není chat, klidni se.
Kacko
Na zaka 8. tridy to super rozhodne neni. Technicky viz. vyse, designove je to nedotazene.

Musime brat v uvahu postupny vyvoj. Kdo z nas nad 20+(25+) umel napr. v 5ti letech ovladat mobilni telefon?
Myslim, ze prumerny vek pro start "programovani" je pro nadanejsiho tech 8let. Kamarad uci php na zakladce a dobry web zvladnou prevazne deti 7. tridy, par talentu ma i v nizsich rocnicich.
vit
Profil *
tak jsem to udelal tim php ale jak tam mam nastavovat to scrollovani u tech vetsi stranek jako ta grafika
__construct
Chybka : http://jan5ver.ic.cz/?page=ome
TomasJ
Reaguji na vita:
Udělej si to na více stránek... možná tě nakopne toto:
"www.....cz/?page=grafika&view=1"
1. až 3. ukázka

"www.....cz/?page=grafika&view=2"
4. až 6. ukázka

a tak dále...

dole uděláš klikací odkazy na další stránky... Podobně jako na googlu, když chceš další stránku s výsledkem vyhledávané fráze...

EDIT: Největší sranda je, že na Úvodní stránce píšeš „V nabídce si vyberte sekci.“ a že mi trvalo než jsem nějakou nabídku našel ... Zkus ji hodit nahoru :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0