Autor Zpráva
Lasty
Profil *
Zdravím rád bych aby jste se se mnou podělili o Vaši kritiku nad eshopem www.ladiesfashion.cz, pište věci které si myslíte že je potřeba upravit, názory ala nestoji to za nic mě nezajímají pokud neuvedete důvod díky Lasty.
aduben
Profil *
jejda, já myslela že je to sexshop........
Miloš
Profil
1) Téměř 1 MB = na zabití.
2) Vyzkoušej chování webu v Opeře – hover fotek cuká s pozadím
3) V IE8 se některé fotky při :hover náhledů zobrazují na neuvěřitelných místech – téměř mimo obrazovku
Lasty
Profil *
no ten skript pro hover se bude muset zrejmě přepsat a ohlidat pozici kurzoru, jakou verzi opery máš ja mám 10.10 a tam se to ani nehne, jinak s tim prestrelenym narokem na na prenos se toho da udelat v budoucnu dost ale ted to potrebuju tak jak to je pro funkcnost, ty masle na prepinani preddefinovanych vypisu (novinky,akce,..) jsem nektere musel dat do png protoze se s nima sachuje a tudiz maji cca 2x19 kb misto 2x5 kdyby byly v gifech co se tyka ostatnich veci ala css a grafickych prvku tak cele jsem to zbusil od navrhu az po rozrezani layeeru za jednu noc tak se to moc neresilo :))) ale vym kde se co da usetrit takze v poho a diky za pripomenuti zrejme bych se k tomu nevratil :))
kelvin
Profil
Lasty:
Má to fungovat v IE6? Já vidím jen prázdnou stránku. Přitom zdrojový kód to má...
Lasty
Profil *
wow, IE 6 jsem nahradil cca pred dvema roky, vubec nemam tucha co vidis :) zrejme to budu muset zas nekde neistalovat, a vse jeste poladit pro nej :) pokracuj v hodnoceni s jinym prohlizecem diky :)
Miloš
Profil
Lasty:
akou verzi opery máš
10.51
kelvin
Profil
Lasty:
IE6 má v ČR 8 - 15% uživatelů. Nemusím vidět grafickou orgii jako v novějším prohlížeči, stačilo by to i neostylovaně. Prázdná stránka je prostě špatně. Má někdo IE6 a potvrdil by? Teoreticky by to mohlo být řádkem
 <link rel="shortcut icon" hr

ale to jen hádám z toho, že to je jasně chybná konstrukce ještě před <title>, který se už nenačte, nemám čas to zkoumat ;).

--
Jinak se mi to líbí (Opera 10.51), jen ten hover hejbe pozadím, viz výše. A tom pravém sloupci to modré, žluté a červené písmo - to tam vůbec nesedí.
Lasty
Profil *
ee v tom chyba nebude title mam prvni, nic jdu najit nekde tu IE 6 :)
kelvin
Profil
Lasty:
ee v tom chyba nebude title mam prvni,

No teď už ne, když jsi ten řádek přendal níže a opravil, včera byl nad <title> a bez ">".
--

Teď jsem si s tím trochu hrál a je to zakleté, Selže to na <title>LadiesFashion.cz - dámské oblečení</title> - ano přesně tak na tom "í", pokud tam dám "i", je to ok. Zkus na to přijít, pokud to nezvládneš, mé vysvětlení a řešení je níže: ;)



--
Mám dojem, že IE6 to vidí jako oble[cosi]n[cosi]title>, tedy celou stránku jako obsah tagu <title>. Proč? Protože je to kódování UTF a ne windows-1250, které kdoví proč deklaruješ! Dej tam tedy <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> a mělo by to jít.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0