Autor Zpráva
Byznysinzerce
Profil *
A co tohle?

www.byznysinzerce.cz
regy
Profil
Ve ff při rozlišení 1024x768 se objevuje horizontální scroller a nevejde se to tam.
Byznysinzerce
Profil *
regy:
Opravdu? Já mám 1024x600 a ve Firefoxu se mi to tam vejde. A problémy to nedělá ani když si nastavím rozlišení 2. monitoru na 1024x768...
shaggy
Profil
Byznysinzerce:
A co tohle?
Pred desiatimi rokmi by som si povedal - no čo, keď už to má hotové, tak mu tam pár ľudí bude chodiť.
Dnes to nemá najmenší význam. Dizajn zlý, obsah neprehľadný, nevyznám sa v tom. Výpis najnovších inzerátov je fakt skvelý, bez toho aby som na to klikol sa nedozviem cenu a lokalitu.
Neviem ako sú na tom inzertné weby v ČR, ale myslím, že ich je dostatok (rovnako ako u nás) a ľudia nemajú dôvod využívať služby takýchto "nepodarkov".
nogy
Profil *
shaggy:
Výpis najnovších inzerátov je fakt skvelý, bez toho aby som na to klikol sa nedozviem cenu a lokalitu.

Tam vidíš problém? Jsou to anonce na nejnovější inzeráty, nemají u nich být podrobnosti, protože smysl je právě v tom, aby člověk kliknul.

Tam vidíš problém? Sú to anonce na najnovšie inzeráty, nemajú u nich byť podrobnosti, pretože zmysel je práve v tom, aby človek klikol. [doplněno v souladu s Vlasteneckým zákonem]
shaggy
Profil
nogy:
Áno, tam vidím problém, pretože ak hľadám halogénovú lampu a bývam v Prahe, tak nebudem čítať inzeráty niekde z okolia Brna. Ak by to tam bolo, tak na ten inzerát nekliknem a ušetrím si tak čas.
Ale prepáč, že som vyjadril svoj názor, očividne si s tým spokojný a jediné čo ťa trápi je, že sa hráš na vtipného a vypisuješ tu jednu vetu dvakrát (ak by ťa to zaujímalo, zákon ešte nebol prijatý).
nogy
Profil *
shaggy:

Jestli nebyl přijatý, tak to je jiná. Už to teda překládat nebudu.

Problém je ale taky v tom, že tohle je obchodní inzerce. Čili to podle mě nebude o jedné lampě. Taky nevím, jak jsou na tom dopravní služby v SR, ale myslím, že je jich dostatek (stejně jako u nás) a lidé nemají důvod se při nákupu lamp omezovat jenom na přilehlé ulice a čtvrti. To byl jenom joke, tak se zase nerozčiluj :)
peta
Profil
Byznysinzerce:
mam velikost okna kolem 800x600

uvodni stranka
- text "Neznámý uživatel" nema dostatecny kontrast a tudiz neni citelny. Pokud to zadam do sveho obarvovace, tak mi navrhuje barvu pisma bilou (cili svetle odstiny)
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/js-color.htm
- menu , kdyz si nastavim sirku stranky 50% proti predpokladanemu rozliseni, tak se menu chova dost skarede, nepekne se zalomi a navic se vyskove rozskoci. Zkus nastavit minimalni sirku, treba?
- paticka odkazy podtrhnout?

pridat inzerat
- formular se dneska stavi pod sebe, malokdy jinak
nazev [policko pro vyplneni]
nazev [policko pro vyplneni]
Tvuj formular pro vyhledavani se mi uplne sype, zadne zarovnani.
Totez formular "Základní údaje inzerátu (povinné)"
- Text menu "Všechny nabídky" se mi zalamuje pres 2 radky
- Kontrolni kod neni citelny. Mam ted na konci modrou 4 sklonenou doprava na modro-fialove bubline a to tak, ze jsem fakt tezce ostril, abych zjistil, ze je tam ctverka.

Reality
- formular viz formular driv
- inzerat - pro inzerat v nahledu jsou dulezite tyyo udaje:
datum zadani, oblast, nazev, popisek, (foto), poptavka/nabidka (ale obvykle to lide zaradi presne opacne :) )
Vzhled inzeratu mi prijde jako dobry a to uz jsem zkoulk stovky inzertnich portalu. Mozna nadpis bych nedaval podtrzeny a pouze tucne pismo. "Komerční nemovitosti" Vim, zes to myslel jako odkaz, ale i tak.

celkove mi to prijde takove nesourode a hodne precarkovane
- prerusovane cary, plne cary, cara sem, cara tady...
treba na uvodni strance tolik car nemas a ty, co tam mas se daji ocesat
---
Nejnovější inzeráty
---
26.04.2010 Sportovní ponožky (Nabídka)
24.04.2010 Výkup barevných kovů (Poptávka)
22.04.2010 Dětské a juniorské jeansy Dickies (Nabídka)
22.04.2010 Halogénová lampa s čidlom (Nabídka)
"Sportovní ponožky (Nabídka)"
Tady jde treba videt, ze pri zpracovani formulare nepouzivas trim() a nesnazis se odstranit neviditelne znaky (kdyby ti tam nekdo vnutil tabelator nebo neco podobneho)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0