Autor Zpráva
Pítrs
Profil *
Prosím o názory na tento web www.mslipnicka.cz
Je to můj první (a zatím jediný výtvor). Grafiku jsem já nedělal, dostal jsem obrázky, a popis jak to má vypadat, a dával jsem to pouze dohromady pomocí xhmtl a css.

Určitě je tam plno nedostatků, takže budu rád za jakékoliv připomínky (ať se jedná kódu, nebo vzhledu).
Taurus
Profil
hmm, mrkni na http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=2&topic=3670
Pítrs
Profil *
No koukám. Jak jsem tak projížděl ty body, tak vidim největší problém v tom, že při zakázání stylů CSS je stránka téměř nepoužitelná:-( Snažil jsem se využívat co nejvíc CSS, a co nejmíň tabulek ale při tvorbě jsem ňák neuvědomil, že by měla stránka spolehlivě fungovat i bez CSS.

Pak podle web analyzeru zabiraj obrazky moc mista.

Tyhle nedostatky si uvědomuju.
swetko
Profil
Keď vstúpim na stránku, objaví sa obrázok a dlho, dlho sa načítava, tak som poroloval nadol a doprava(pretože sa mi zobrazuje horizontálny aj vertikálny posuvník - rozlíšenie monitora 1024x768) a tam nič. Po chvíli váhania som len tak, naverímboha klikol do stredu obrázka a dostal som sa ďalej. Túto úvodnú stránku by som vyhodil, alebo obrázok nejako zakomponoval do designu.

Druhá stránka stále neobsahuje žiadne užitočné informácie, iba neskutočne neprehľadné menu, roztrúsené po celej ploche.

Opatrne som rozklikol položku menu -program- a konečne som uvidel nejaký obsah. Menu na tejto stránke je takmer neviditeľné a jeho text splýva s pozadím.

Obsah podľa môjho názoru nie je taký náročný na priestor aby sa pri mojom rozlíšení nezmestil na obrazovku. Skúslil by som použiť pri nastavovaní rozmerov percentá.
Pítrs
Profil *
Tak jsem to opravil, teď by to mělo být lépe vycentrovaný a posuvník dole zmizel. Až na tu stranu ,,home" s tou jsem neztrácel zatim čas, protože pravděpodobně pujde pryč (stejně jako zbytečná úvodní strana), o tom jednám s majitelem stránek, kterej o tom rozhoduje:-)

Kontrast nám zatim nepřišel tak špatný, ale zkusíme to poladit. Děkuju za objektivní názor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0