Autor Zpráva
ivan_k
Profil *
Zdravím, prosím o zhodnocení a konstruktivní kritiku našeho nového projektu,
který je zaměřený na uchazeče o studium na vysokých školách v ČR.

Projekt momentálně běží v "nultém" ročníku a od léta ho plánujeme významně vylepšit zejména po obsahové a funkční stránce. Uvítáme proto každý nápad na zlepšení.

Adresa webu: www.jaknavs.cz

Děkuji.
warman
Profil
me se to docela libi. jen malicka namitka ohledne adsence-ja tu reklamu na prvni pohled prehledl (sel jsem si rovnou precist ty clanky) a naopak to co je nad tou reklamou (percentilova hranice,priprava zdarma...) tak me pripada kvuli tomu adsense pod tim jako reklama. Tudiz bych byt tebou, tak dam ten banner hnedka pod top clanek... ale je to jen muj nazor

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
warman
Profil
jeste poznamka - percentilova hranice,priprava zdarma... a taky adsense kvuli tomu, ze je to cerne, tak nevypada jak odkaz.
Taurus
Profil
Spíš je to zaměřené k výdělku než pro lidi. Fuj. Samá reklama, dokonce hned nahoře mezi menu a obsahem, se kterým je navíc lehce zaměnitelná. Pak kousek textu. Zase reklama a text: "pokračování níže" pod reklamou. Fuj. Tak takto ne... Odešel jsem ze stránek naštvaný.
ivan_k
Profil *
Díky za připomínky. Reklamu jsem právě upravil, snad je už snesitelná jak na hlavní stránce, tak v článku.
Taurus
Profil
Na hlavní lepší, jinak stále stejné.
ivan_k
Profil *
No osobně si nemyslím, že je to vždy kousek textu a pak reklama. Jsou tam 2 textové reklamní bloky na 1 stránce. V některých článcích to bylo hned za sebou, to už jsem myslím všude opravil (šlo o nedopatření).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0