Autor Zpráva
Draper
Profil *
Pro kamaráda dělám stránku. Začínám se učit a nemám nikoho kdo by mi poradil. Zatím dělám index, tak by mě zajímalo jak mi znalci jako Vi poradí.
Fotky jsou testovací.
http://www.alfa-romeo.wz.cz
Děkuji.
Timy
Profil
design je pěkný:-)

co se týče kódu:
- používej externí styly
- máš tam doctype na xhtml, ale viditelně v něm nepíšeš, takže buď změň doctype nebo piš v xhtml
- docela určitě bych vymazal ten šílený skript, kdo má dnes svátek. Řekl bych, že kvůli tomu se ta stránka docela dost dlouho načítá
Spikee
Profil
- odstráň .:: a ::. z názvu stránky
- chýba klikacie logo
- skripty a štýly a daj do externých súborov
Boy
Profil
Jejda strašná chyba. No chci aby tento bod byl zařazen do Pravidel vkládání příspěvku do sekce "názor na stránku"

Zkontroluj si, jestli máš definováno pozadí, protože jestli ne, tak tvá stránka v Opeře, která si nastavuje defaultní pozadí našedivělé, nebude zobrazovat, tak, jak by jsi chtěl. Chctěl jsi asi bílo, ale teď když Opera dala defaultní šedou, tak jdou vidět všechny bílé okraje obrázků a vypadá to pak příšerně.
Cirdan
Profil *
No pjekna stranka... len k jednemu by som mal vyhrady..... tak by mě zajímalo jak mi znalci jako Vi poradí ... brrrr.........
arcadosi
Profil
Podla mna je ten design brutalne hnusny !
Otras Otras Otras ! sorry, ale viac som si ani nestihol vsimnut
Zelda
Profil
Arcadosi, je tohle nutný? Věř, že tvůj příspěvek nikomu nepomohl, jen ukázal, jakej jsi pitomec.

K webu:
1) odkazy v textu nejsou patrné, více bych je zvýraznil.
2) V logu je stínovanej text kousek od nestínovanýho, to mi přijde zvláštní, ale v grafice se nevyznám, je to jenom můj dojem.
3) Text by měl mít od orámovaní mezeru.


Jinak se mi to líbí :-)
Draper
Profil *
arcadosi Zajímalo by mě co je na něm tak odpudivého. Jsem začáteční a učím se. Designe neovládám vůbec a html/css se učím. Stránky dělám pro kámoše a chtěl bych je udělat aspoň trošku obstojný. Jinak dík za upřímnost. Poraď mi prosím jak na to. Budu vděčný za každou poznámku.


Cirdan Je mi dost trapně. Nechápu jak jsem něco takového mohl napsat. Sorry!

Dík.
Timy
Spikee
Boy
Zelda
Draper
Profil *
Myslím, že to pozadí to dělá dost nepěkný. Mám tam nechat bílou?
japlavaren
Profil
Inak OK. Dúfam, že to upravýš (tie odkazy "neco" a text sú odveci). Ale inak super (keď si spomenem na svoju prvú html stránku, tak je to bomba!!!)
Petr7
Profil *
pri rozliseni 1280x1024 - ten pravy prechod je skoro v pulce monitoru. Anketa se tam nehodi. Cervena s cernou mi moc neladi - mozna spatny kontrast. Vita vas Tomova stranka se do loga taky nehodi - ten stin je moc vyrazny......to bych smazal. Pri kliknuti na logo mi nabehne indexx.html - asi preklep....staci jenom index.html
Anonymní
Profil *
Na první pokus to je fakt mega!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0